Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a férjemnek karácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a férjemnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

A barátommal (férjemmel) 1 éve leszek együtt december 24.-én, azaz pont Szent este!

18 éves vagyok, de mivel én olyan roma családból származom, hogy ha 18 évesen mutatom be a barátom s rgy ideje együtt vagyunk az férjnek számit nálunk!

Ha kérhetem ezzel nem szeretnék negatív kommenteket kapni, csak ezt azért irtam le,hogy férj stb, mert kicsit komolyabb ajándékra gondolok, mint egy kis plüss!

Szüleinek vásároltam már, de neki még nem tudom!


2017. nov. 19. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak egy régi ratyi poén jutott eszembe. Sry.

"Húzz gyűrűt a farkára. Mindkettőtöknek lesz meglepetés."

2017. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy plüss.
2017. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kapcsolat komolyságától nem függ az ajándék komolysága. Mármint, én a férjemnek (valóban férjem, állam előtt hitelesített papírunk van róla) ugyanúgy veszek kis plüsst meg ilyesmit, mint a házasságunk előtt. Olyasmit vegyél neki amit szeret, vagy valami személyes kedvességet, vagy valamit, amire szüksége van, anyagi helyzetedtől függően. Mi nem ismerjük a párod, nem tudhatjuk milyen ember, így tanácsot is csak ilyen ködöset tudunk mondani.
2017. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ékszert hord? Az egy jó kiindulópont. Dohányzik? Graviroztathatsz neki cigi tárcát. Karóra, egyedi pénztárca, ilyesmik mindig jók, ezeket lehet személyre szabatni egy kis gravírozással. Vagy ha van olyasmi amit különösen szeret akkor azzal kapcsolatos dolog. Látatlanban nehéz tanácsot adni, azon kívül hogy olyasmi legyen amit évekkel később is elő lehet venni nézegetni a szentimentális értéke miatt.
2017. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vastag trombitaréz nyaklánc, 25 centis kereszt medállal.
2017. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Miert lett volna mas a kerdes, ha azt irod, hogy a baratod?

Barat es ferj kozott, egy ceremonia a kulonbseg.

2017. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6: Nem egészen, egy rakat jogi dolog is keletkezik.
2017. nov. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az mar mellekes, nem arra gondoltam.
2017. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom azért hangsúlyozta ki, mert náluk más szokások vannak, és már most élete párjaként tekint rá, míg másoknak ennyire nem biztos hogy komoly egy egy éves kapcsolat.
2017. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Erenyovet!
2017. nov. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!