Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok olyan fiúval, aki minden nap eszik fokhagymát?

Figyelt kérdés
Nyersen szoktam elrágcsálni, nagyon szeretem az ízét. Minden nap megeszek egy gerezddel. Imádom a nyers zöldségeket és gyümölcsöket, alma,körte,narancs,banán,paradicsom,paprika stb. jöhet minden mennyiségben, de mind közül a fokhagymát szeretem a legjobban, nem tudnék lemondani róla.

2015. nov. 7. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
valószínűleg érezi lehet rajtad
2015. nov. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen.Ezzel semmi baj sincs,legalább is engem sosem zavart a szaga.
2015. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, nem lenne gond.
2015. nov. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen. Nem is értem miért lenne ezzel baj valakinél.
2015. nov. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát a szaga miatt.


Mondjuk belegondolva, h a dohányosok is találnak párt, akkor valszeg a fokhagyma se lehet olyan zavaró.

2015. nov. 7. 10:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne pont randi előtt egye meg, és miután megette mosson fogat és rágózzon. Akkor kimegy a szaga addigra, mire találkoznánk.

Amúgy magas a vérnyomásod? Mert az leviszi és lehet, h azért kívánod ennyire.

2015. nov. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon jot nevettem a kerdesen, foleg a megfogalmazasan, es mert nem szamitottam ra, de e mellett ez valos dolog. :D Ha ez a legnagyobb "hibad"...

Ill. anno en is sok lila hagymat ettem szendvicsekbe stb. egeszseges nagyon, es finom is, de hiaba mostam fogat, a kozvetlen kornyezet nem is erzi, de akivel smacizol utana meg 1 oran belul, az igen. De ha olyan tars van melletted aki szinten szereti, foleg nincs belole baj.

2015. nov. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Barátom vacsorához mindig eszik és nem zavar.
2015. nov. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja nincs magas vérnyomásom, alapvetően átlagos, vagy néha alacsonyabb szokott lenni, lehet h ez a fokhagymától van:D.
2015. nov. 7. 11:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos vámpír vagyok, úgyhogy csúnya vége lenne. :D
2015. nov. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!