Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált vagy szingli lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált vagy szingli lányok, hölgyek, karácsonykor ( mikor nincs párotok) nem érzitek szarul magatokat?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a családról szól,de mégis pár nélkül nem rossz?

Férfiként(43év)kérdezem,és engem személy szerint nagyon zavar!!!


2017. dec. 18. 04:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzem magam rosszul, itt van a két gyermekem, megyünk a családokhoz is.

Hogy nincs férfi az ágyamban este akihez hozzábújjak cseppet sem zavar, sőt. Békés ünnepek elé nézek.

Tudod végre nem vagyok egyedül🙂

2017. dec. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, érzem magam magányosnak, igaz nekem már családom sincs és a barátaim ilyenkor a családjukkal töltik az idejüket...de itt a kislányom akit imádok és akinek igyekszem bearanyozni az ünnepet.
2017. dec. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Borzalmasan fogom érezni magam. Ahogy most is. Egy hónapja lett vége.
2017. dec. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindent elkövetek, hogy anyukámnak jó karácsonya legyen akkor is, ha csak ketten leszünk :)
2017. dec. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szokatlan lesz, de szarul biztos nem fogom magam érezni, mivel van 2 gyerekem és mindent megteszek annak érdekében, hogy ők jól érezzék magukat szenteste. 25-én pedig leutazunk anyukámékhoz, ezért nem leszek egyedül, akkor lesz felnőtt társaságom is. :-) 35N
2017. dec. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ketten voltunk anyummal pár alkalommal, legutóbb 2 éve, egyáltalán nem volt rossz, sőt, nagyon kedves emlék! Sütöttünk-főztünk, volt forralt bor,a kedvenc filmjeink, olvastunk, kutyáztunk, sokat pihentünk, még a rokonozást is kihagytuk. :D

A Karácsony az, amivé teszed. Nem egy konkrét embertől vagy dologtól lesz szuper.

2017. dec. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szentestét legszívesebben végigszeretkezném,sőt mind a 3 napot,de erre nem lesz lehetőségem.
2017. dec. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De, nagyon rossz. Hiányzik az exem, szerettem vele a karácsonyokat.
2017. dec. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, persze vannak dolgok amik hiányoznak ami egy párkapcsolattal jár és egy olyan férfi mellett akit szeretnék, de amíg nincs addig ünnepekkel vagy attól függetlenül tökéletesen elvagyok, így sincs elég időm magamra.
2017. dec. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!