Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annától mindent megkapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annától mindent megkapok amire eddig vágytam, viszont ő nem monogámpárti?

Figyelt kérdés

A lányt- nevezzük Annának -interneten ismertem meg. Már akkor tetszett a gondoskodása és nagyon azt az érzést sugallta hogy őt tényleg én érdeklem és nem csak szex miatt vagy a külsőségek miattkeres párt.


1 hónapon át csak beszélgettünk, majd találkoztunk. Egy fiatal cserfes nagyon cuki lány (20 éves).


Na de itt jött a hidegzuhany: Közölte velem, hogy ő ismerkedni szeret és gondoskodni másokról (amibe csók és bújás is belefér de szex nem). Tehát ő nem párt keres, hanem embereket akivel jól érezheti magát anélkül hogy számonkérés lenne vagy más. Viszont egyszerre többel, tehát ő nem monogámpárti. Ő is mondta h nincs megkötve a kezem,tehát mással is találkozhatok.


Belementem mert jól esett a közelsége. Eddig nem tudtam elképzelni h milyen szex nélkül kötödni a másikhoz és pusztán beszélgetni és lelket feltárni. Viszont én felvállalnám őt mint barátnő, de ő erre képtelen.


Bevallom zavar hogy más sráccal is kavargat Anna, amit már elején közölt.

De valahogy nem tudom őt otthagyni, mert megkapom azt amit eddig nem: őszinte érdeklődést az életem iránt és támogatást. Eddig mindig a testem a jóképűségem miatt voltak velem, viszont őt ez nem érdekli (találkoztam másik emberével (aki nagyon más "kategória"). Jóérzés hogy figyel rám, meghallgat, mellette lehetek esendő is.

Bevallom én rengeteget kapok tőle, ő pedig neki a mosolyom is elég. Hihetetlen lány... Azt sosem tudta megindokolni hogy miért kell neki több srác.


Mi a véleményetek a helyzetről? Voltatok már így?

25F



2017. dec. 18. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem.tudod elfogadni, hogy ő poliamor, akkor hagyd őt el

Én is egy monogám kapcsolatban érzem jól magam igazán, van, aki pedig nem. Ilyen ez.

2017. dec. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Erről egy mondás jut eszembe egy amerikai milliárdostól ered, (már nem tudom ki volt az) és amikor hasonló problémáról hallott azt mondta:


"Inkább legyek benne 1 Dollárral egy jó üzletben, mint egy rosszban az egész vagyonommal!"


Nos, erről te is dönthetsz, nem árult zsákbamacskát!

2017. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
De aranyos kis lelked van, egyelek meg... te tenyleg elhiszed, hogy ezt a csajt nem kurjak oten :D.
2017. dec. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Kb. az a valóság, amit a #3-as hozzászóló ír. Kérdező: kamatyol a csaj még vagy fél tucat bikával, de te pont nem vagy még csak az esete sem, csak egy amolyan kis összegyűrt, zseb mélyén lapuló nejlonzacskó, amit akkor kap elő, ha épp hányni akar. Ez egy sima, hétköznapi ribi, nem kell ezt ragozni.
2017. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk szexről, rossz élménye volt és ezért tart tőle. Nem engedi senkinek, ez biztos
2017. dec. 18. 12:27
 6/12 anonim ***** válasza:
#4 A leglazacabb nevű felhasználó? :D Na ne már...:) Volt Legrosszabb?
2017. dec. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi a véleményem? Elmondta neked a legelején korrekten, hogy ő mit akar és mit nyújt.


Mit tehetsz? Megszoksz vagy megszöksz.


Voltam-e már így? No fuckin way.

2017. dec. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt a csajt asszem en is dugtam regen. Nem Annanak hivjak igazabol ugye?
2017. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen, nem dugni akar, csak barátokat.
2017. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A te döntésed leszel-e madár egy csinos punciért
2017. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!