Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó csajokat is megkapok de ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó csajokat is megkapok de ha megkapom utánna már nem kellenek?! Mit tehetnék hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
Nem vetíttek tényleg jó csajokhoz is hozzá jutok,de amint megkapom őket meg unom őket és megyek tovább vadászni...mit tehetnék hogy ne unjam meg a csajokat?
2012. dec. 22. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Talán tanulj meg helyesen írni.:D

Amúgy meg megismerni kell előbb a másikat nem megdugni.

2012. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem ha találnál egy olyat aki teljesen elvarázsol és összeilletek (nem csak külsőre értem )nem mennél tovább :)
2012. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ma 14:31


Mi bajod van a helyesírással?Meg amúgy is egy ilyen kérdésnél mit kell nyöszögni ezen?

2012. dec. 22. 14:32
 4/12 anonim ***** válasza:
3%
Ezen ne akarj változtatni, mert így jársz a legjobban! A nők csak szexre jók, és ez különösen igaz a jó csajokra. Ha összejössz velük, hamar megcsalnak és elhagynak, hacsak nem nézel ki még náluk is jobban.
2012. dec. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Ezek szerint csupa jó, de üres lányt fogtál ki, nem volt bennük semmi érdekes, ami megfogott volna. Keress jobb helyeken, vagy ne azt nézd elsősorban, hogy ki jó csaj, ne csak kívülről legyen szép.
2012. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Kamuzol, vesztes vagy és nincs önbizalmat. Ne itt játszd az eszedet.
2012. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ma 14:40


Tudtam hogy egy lúzer kocka ide téved aki nem hsizi el:D

Nem baj a magad fajtákon csak jókat röhögök a való életbe is:D

Miért olyan hihetetlen?Azért mert te magad egy lúzer vagy?

2012. dec. 22. 14:45
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező próbálj már bőrt húzni a fogadra.

Ha nem akarsz te is lesüllyedni erre szintre,inkább legyél okosabb és ne kelts feszültséget.

2012. dec. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ma 14:49


Igazad van:)

2012. dec. 22. 14:50
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Ha csak kihasználod őket, akkor nagyobb lúzer vagy, mint bármelyik szűz kocka. Ameddig neked a NŐ "csaj", és a partner/párkeresés "vadászat", addig szerintem elég éretlen vagy lelkileg az egészhez. Másrészt pedig, az nem jó nő, aki hagyja magát csak így megd*gni, hanem fejletlen lelkületű, üres libus. Kívánom, hogy egyszer tudd meg, hogy mi az a szerelem! :)


Amúgy a helyesírásod tényleg gáz, üti azt a szintet, amiért már sosem kellenél nekem, mert szégyen, ha valaki nem tud írni a saját anyanyelvén. A "vetíttek" valójában "vetítek", a "hozzá jutok" és a "meg unom" pedig egybe írandó, nem külön, valamint a vesszőhibák és szóismétlések is szemet szúrnak. A gépelési stilisztikai hibákról (vessző, írásjel után illik szóközt tenni; szmájli nem írásjel, nem helyettesíti) szót sem ejtettek az előttem szólók. :)


Amúgy eléggé olyan ez a kérdés, mintha dicsekedni jöttél volna ide. Ha így van, elég rosszul csinálod, mert értelmes ember nem fog felnézni rád ezért...:D

2012. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!