Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha többet nem láthatom!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha többet nem láthatom!? Mit csináljak? . Nagyon hiányozni fog. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. 2 éve(majdnem pont ilyenkor) végre találkozhattam életem nagy szerelmével, személyesen. Előtte csak suliban távolról imádtam. Szóval elhívott magához, egy haverja szülinapi bulijába. Persze, hogy elmentem, hát végre megismerhettem:)...Szóval meg volt a buli, este meg nála maradtam, délelőtt mentem haza...Együtt voltunk, kb kemény 3 napig, nem azért mert csalódtam benne, vagy ő bennem, hát mégis inkább gondoltuk így lesz jó. Aztán én mégis, elég nehezen bírtam ezt. Hiszen fülig szerelmes voltam a gyerekbe. Még most is gyakran elő fordult, hogy néha össze jártunk. Igaz, mára már persze enyhültek az érzelmek, és tavalyig ugyan azokon a napokon voltunk suliba, idén már nem, nem is látom annyit. És ő idén végez. Gyakran suliban keresett meg, ott dumáltunk inkább, mint telefonon, vagy interneten. Most mivel elballagott, félek, hogy talán soha többet nem látom, nem láthatom? Lehet, ha keresném, csak nyűg lennék a nyakán, és tegyük fel nem is akarna látni..mit csináljak? Nem akarom azt, hogy nem látom többet(nekem elég volt néha csak iskolában is) egyáltalán.:( Előre is köszönöm!
2010. jún. 2. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
iwiw,msn,stb.ott ráírhatsz,érdeklődhetsz hogy hogy van,beszélgethettek.utána kiderül,hogyan tovább.
2010. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na ez a baj...

Nem használja ezeket

Van neki, de háromhavonta kb feljár egyszer!

Sosincs otthon, soha nem volt internetes...Telefon persze lehetséges, de lehet nem is akar látni...majd

2010. jún. 2. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne hagyd már "elúszni"! Szerintem bejössz a srácnak, csak nem az a hiper-totál nyomulós típus. Szerintem keresd meg nyugodtan te, mondjuk írj neki egy barátságos sms-t, aztán hajrá! Remélem, nektek sikerül összejönni!
2010. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!