Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, melyik lány lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik lány lenne szimpatikusabb?

Figyelt kérdés

1, Szerényebb körülmények között él, nagyon szereti az egyszerű, de szép dolgokat. Saját kezüleg díszítette ki az otthonát papír dekorációkkal, figurákkal, apró kedves tárgyakkal (kicsit "tumblr klisé", de szép lett).

Kevés ruhája van, nem érdeklik komolyan az anyagiak.

Nincsen semmilyen közösségi profilja, illetve képeket sem posztol sehová. Imád olvasni.

Hétköznapian öltözik, pl:

[link]


2, Imád a középpontban lenni, minden közösségi oldalon rengeteg követővel rendelkezik, szereti megosztani az élete minden pillanatát. Rajong a jó minőségű drága holmikért, legyen az egy gyémánt gyűrű vagy egy Dior táska.

Szereti a ruhákat, a divatot, minden alkalomra különleges frizurákat készít. Szeret kitűnni a tömegből, és az egyediséget.

Frizura:

[link]

Ruhák

[link]

[link]


2017. dec. 18. 21:10
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Indoklással, ne csak számokat.


25 körüli lányokról van szó

2017. dec. 18. 21:10
 2/21 Heart of Darkness ***** válasza:

1.


Indok: Sokkal közelebb áll hozzám annak a lánynak a személyisége mint a másik lányé. Sőt a 2-es lány személyisége nagyon távol áll tőlem.

2017. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nekem mind a kettő tetszik a csak a képekre szűkítjük le.


2- talán vidámabb mégis az első szimpatikusabb ha már mindenképpen választani kell olyan következtetést sugall mintha egy higgadt nő lenne aki a belső értékekre helyezi a hangsúlyt és nem akar középontban lenni talán kicsit megbízhatóbbnak is tűnik.


30f

2017. dec. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Tehát 1.
2017. dec. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a 3. Az, akit senki se vesz észre.
2017. dec. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Csak én érzem kicsit, hogy a kérdés azt sugallja, hogy "válaszd az elsőt"? Mindenesetre elég erősen sugallhatja, mert nekem is az első tűnik szimpatikusabbnak. Nem szeretem az Insta-celebeket.
2017. dec. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 SousVide ***** válasza:
58%
ez biztos, hogy felnőtt kapcsolati kérdés? ilyet utoljára a gimiben játszottunk.
2017. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
A második alapból kicsukva, aztán jobban belegondolva az első is. Hogy miért? Úgy érzem, az első csaj depis, tartózkodó, kuka, gátlásos, és nekem ez a típus sem jön be. Nem hiszem, hogy bármit is tudnék kezdeni egy pszichiátriai esettel.
2017. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel, hogy hétköznapian vagy feltűnően öltözködok, amíg összhangban van.

Nem érdekel, hogy nincs közösségi profilja vagy nagyon sok mindent megoszt, amíg jut ideje rám is.

Nem érdekel, hogy saját készítésű papír dekorációval díszíti az otthonát vagy szereti a luxust, amíg egyiket sem viszi túlzásba.

Az érdekel, hogy megbízható társ, szerethető és gondoskodó legyen.


Egyébként semmi értelme 2 ilyen szélsőséget kemelni.

És 2 ember között nem is ez a leglényegesebb különbség.

2017. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%

Hát az első szimpatikusabb (második kizárt), de egyiket sem igen választanám.

Szeretem a szerényebb lányokat, de igen is legyen igénye és legyen véleménye, meg hát azért antiszociális se legyen. Tudja a határokat.

2017. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!