Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti járnátok pszicholó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti járnátok pszichológus vagy pszichológus hallgató nővel?

Figyelt kérdés
Alapvető elvárás lenne, hogy vegyétek komolyan a szakmáját, nézzetek fel rá.
2017. dec. 18. 22:49
1 2 3
 1/23 Heart of Darkness ***** válasza:
95%
Egyenlő félnek tekinteném a párom, és nem néznék fel rá. Senkire sem nézek fel. De ettől függetlenül komolyan venném a szakmáját és járnék.
2017. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%

Egy kis kölcsönös analizálás sose árt. :D


Francba a hímsonivizmussal! Persze, egyáltalán nem kizáró ok. Amúgy meg mi az, hogy "vegyétek komolyan a szakmáját, nézzetek fel rá"? Nem lehet, hogy nem magával a szakmáddal van baj, hanem a személyiségeddel?

2017. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Hát eddig csak rossz tapasztalatom volt pszichológusnak készülő lányokkal. :D De attól még nem kizáró ok.

Viszont ahogy az első írta, én se néznék fel senkire, egyenlő félnek tekinteném.

2017. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%
Büszke önbizalomhiányos nő, a legrosszabb kombó. Tessék letenni vmit az asztalra és nem elvárni, hogy felnézzenek rád. A cselekedeteid alapján fognak ítélkezni, és nem a szakmád alapján.
2017. dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
Miért ne? Nincs pszichológusfétisem, de miért lenne kizáró ok?
2017. dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
En jartam. Mire elvegezte a sulit mar attereltem a szoftveres palyara. Olyan sikeres lett benne, hogy el is hagyott.
2017. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Igen a szakmája nem lenne akadály! :)
2017. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

Igen, de bocsánat, milyen hülyeség az, hogy "vegyétek komolyan a szakmáját"? Miért ne venném komolyan? Egy "jósnőnél" megbuknék ennél a kritériumnál, de a pszichológia egy tudomány, miért ne venném komolyan?


Amúgy az, hogy valakire felnézek, nem parancsra megy, leülünk, beszélgetünk egy jót, és ha van olyan tulajdonsága, ami miatt fel tudok rá nézni, akkor felnézek, ha nincs, akkor nem.

22/F

2017. dec. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
3%

Én férfiként úgy érzem, semelyik nő szakmát nem tudom komolyan venni. Nem azért mert ne lenne értékes, hanem csak mert nem érdekel.

Egy férfi sosem a talpraesettséget, ambiciót keresi egy nőben. Sokkal inkább egy megértő társat és családot.

2017. dec. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

#9!


"Egy férfi sosem a talpraesettséget, ambiciót keresi egy nőben."


Csak a magad nevében, kérlek. Számomra kifejezetten imponáló.

2017. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!