Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit keresel? Van kapcsolatod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit keresel? Van kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Az összefüggések érdekelnek.
2017. dec. 19. 19:10
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Edgarból az irigység beszél. Nem egy ismerős párnál tehetősebb a csaj. A kocka meg bármikor fordulhat. Hogy PILLANATNYILAG ki keres többet, az oly' mindegy... Én évekre kiestem GYES miatt. Férjem is maradhatott volna... Csak akkor most én lennék jobb helyzetben, nem ő. Egy normális családban valaki kiesik pár évre. Már itt is virít a mai beteges, materiális gondolkodás...
2017. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Nettó 210-230e között. Van párkapcsolatom.


29N

2017. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Keveset, de nem sokat. Nincs párom.
2017. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

"A kocka meg bármikor fordulhat."


És sajnos ilyenkor szoktak válni vagy jön elő egy csábító az ellenkező nemből akivel "maguk sem értik hogyan" afférba keverednek.


Elég szomorú világban élünk.

2017. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Egyébként abba belegondoltál már, hogy a magas fizetés igenis kapcsolódhat az párkapcsolatokhoz?



Engem például 2x léptettek elő, mióta nincs párom. Miért?

Mert valamit csinálnom kell, hogy ne hülyüljek bele, a karrier meg pont megfelelő. Mikor szakított velem az exbarátnőm, akkor először azért vállaltam be minden melót, hogy ne a nyomoromra figyeljek. Hétvégén kellett tolni egy projectet? Ott voltam. Este kellett valamit csinálni? Rám számíthattak. Új kollégát kellett betanítani? Nem probléma, én ráértem, ügyeltem, toltam a projecteket, tanultam a szabadidőmben, volt olyan, hogy minden este 8-kor mentem haza, mert úgysem várt senki...



A cég persze nem tudja, hogy mitől vagyok ilyen minta alkalmazott, hogy miért dolgozom simán 1.5 ember helyett, de honorálta az erőfeszítéseim (előléptetések, fizetés emelések, mikor el akartam menni, akkor rálicitáltak a konkurenciára).



Mára visszafogtam magam valamennyire, és ha változna a párkapcsolati életem, akkor gond nélkül tudnék még lejjebb venni, de sokan csak azt látják az egészből, hogy piszok jól keresek, és nincs senkim.

2017. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

#34: Baromság. Ez csak a ti világotokban fordul elő.


Már tapasztaltam a környezetemben én is, hogy az ember úgymond mindig "megtalálja" a párját. - Akivel gyakran nagyon egy kaptafára épül. Vegyük alapul a ma igen gyakori önző, negatív, lusta, beképzelt (lehet válogatni) embert. Ott van a gond, hogy az ilyenek kapcsolatot alakítanak ki egymással, ami így persze nem működik. Az ilyen ember persze saját szemében a gerendát sem...


Akik hisznek a házasság intézményében és egy húron pendülnek, azoknál ilyen nincs. Az a vicces, hogy ezt pont a célközönség nem érti meg, mert fingjuk nincs egy normális, értékes kapcsolatról. Soha nem is lesz.


Semmi baj nem lenne ezzel, de nyugodtan kikérhetem magamnak, amikor az ilyen emberek gyakorlatilag nevetség tárgyává tesznek egy működő intézményt, amire szimplán ők alkalmatlanok.


Persze, ahogy az éhség az ajtón be, úgy a szerelem az ablakon ki - igaz ez a Hozzád hasonló mentalitásúakra. Ezt ne keverd velünk... Én nem is csodálkozom azoknál a pároknál, ahol a szabadidőt magukat ellentétes neműeknek kelletéssel töltik, a telefonhoz hozzá sem érhet a másik, a fizetéséről nem is tudhat, egymás mellett kiállni igazán mi a f...nak? és már írja is a házassági szerződést annak a mocskos k...nak/f...nak, miközben még csak nem is egy pár. -> Majd pedig később ezt csúfolják kapcsolatnak, házasságnak - sajnos már annak is. Hát kérem, minket ehhez ne hasonlíts. Inkább ne szólj arról, amiről nem tudhatsz. Bölcsebb maradsz.

2017. dec. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

110.000 nettó 4 órában, hamarosan megyek teljes munkaidőben, akkor kétszer ennyit fogok kapni.

23L


Párom 200.000 nettó.

2017. dec. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

#10

Te beteg vagy...

Apósomék közös vállalkozásban vannak, anno a feleségével ketten együtt pucolták a téglát, hogy ők maguk építhessenek egy épületet ahol elindulhat a vállalkozás... ennek 20 éve, azóta is mindketten a lelküket belerakják..

De te biztos róluk is jobban tudnád, hogy mi van!!

2017. dec. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Reszmunkakdos allasom van, hamarosan vezeto leszek,a parom kb 20x annyit keres, mint en (600-700+bonusz). Saccra, mert amugy rohadtul nem erdekel a penze. Ha 150-et keresne is a parom lenne. Szerintem nem az anyagiak szamitanak.
2017. dec. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

#36


Kicsit kóros ez a felsőbbrendűség-érzeted.

2017. dec. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!