Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig nem hagy hidegen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig nem hagy hidegen, hogy latod exed mar massal van es boldog is? Amikor mar neked is uj kapcsolatod lesz? Es ha vkinek még évekig nincs más?

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Erre olyan titkos trükkök léteznek, mint hogy letörlöd face-en az ismerősök közül, nem látogatod az adatlapját, letiltod a hírfolyamát, a valóságban pedig nem mész vele egy társaságba.


Nekem egyetlen exem sem ismerősöm facebookon. Azok sem, akikkel semmi harag nincs köztünk.

2017. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen sajnos a jelenlegi életben ez tényleg probléma, tényleg egy fő probléma a facebook, mert minden hülyeséget látsz amit felrak magáról magukról.

Azzal csak rosszabb lesz ha nézegeted.


Noss a legkönnyebb valóban akkor lesz ha találsz valakit akibe beleszeretsz és ő is belédszeret majd akivel boldog leszel., akkro majd rájössz, hogy nem csak ő létezik.

2017. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2:

Ez most egy ironikus, szarkasztikus válasz volt?

2017. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as.


Nem, egyáltalán nem annak szántam. Csak azt akartam mondani, hogy igen a facebook tényleges probléma lehet.

2017. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!