Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők nektek mi a vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők nektek mi a véleményetek? Mennyire tetszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20 éves fiatal férfi vagyok. 178cm magas kicsit mackós típus. Nincs szakállam inkább kicsit borostás vagyok. Máshol viszont, elég szőrős vagyok. Mellkas, has stb... Szeretem a nálam idősebb hölgyeket, de a fiatalabbakkal sincs bajom. Imádom a szép formás női popsikat. Lehet, hogy kicsit bzisan fog hangzani. De hiszek, a szerelemben. Az őszinte szeretetben és hűségben. Legbelül valahol, régóta vágyom egy ilyen jellegű kapcsolatra. Más nők véleménye szerint, elég helyes vagyok. Bár én ezt nem így gondolom. Nem azt, mondom hogy csúnya vagyok. De azért helyes sem.:D Kedves, vicces,határozott,őszinte, jószívű ember vagyok. De néha, előfordul hogy kicsit bunkó vagyok. Szeretek csipkelődni. Imádok sportolni ebből is inkább a foci. Eléggé versenyzős típus vagyok. Szeretek mindenbe a legjobb lenni. Pozitív személyiség vagyok. Hajtok és küzdök az álmaimért. Művész vagyok. Minden szabadidőmet a rajzolással és a tetoválással töltöm.


Szemüveges vagyok. Szemem színe zöld néha viszont kék.:) Haj barna.



2017. dec. 21. 19:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Alapjáraton mosolygós típus vagyok. Nem szoktam idegeskedni, nagyon ritka...
2017. dec. 21. 19:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Van akinek tetszik és van akinek nem. De ezt a szöveget miért nem egy társkeresőre dobod fel?
2017. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert nem társad keressek.:) Legalább is most nem.:P Csak kíváncsi vagyok.
2017. dec. 21. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Pozitiv szemelyiseg vagy, az irasod alapjan. El se hiszem, ilyen ember , itt? A sok sirankozos, befordult szuz kozott? Ah, tuti kamu. :D Vicceltem.
2017. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mire vagy kíváncsi? :)

Tényleg kicsit társkeresős szöveg, most gondolhatnánk, hogy fényezed magad :D De egyébként szimpatikus személynek írtad le magad, kérdés, hogy ebből mennyi igaz, mennyire tudod "eladni" magad a nőknek.

2017. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A leírás alapján nagyon szimpatikusnak tűnsz.

Gyanítom kaptál jópár privátot ezután:DD

2017. dec. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:) 6. Nem nem kaptam privátot. De nem is az volt a cél.:D
2017. dec. 23. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Színváltós szemed van?
2017. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!