Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van bennem ilyen esetekb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van bennem ilyen esetekben belső feszültségem, kényelmetlen érzésem?

Figyelt kérdés

Van, hogy a párom kimegy a kollégáival egy sörre, viszont van ott egy nő, akit baromira nem csípek. Egy kis tapadós, aki mindenkinél simítkozik. Egyszerűen unszimpatikussá vált nálam ezáltal a hölgyike. Mivel szingli, ezért millió kis ideje van mindig a fiúkkal tartania sörözni.

Bízom a páromban, de én ilyenkor rettentően feszültnek érzem magamat, a tudat, h az a nő is ott van. Szoktak menni más kolléganők is, de többiekkel semmi "problémám", csak ezzel. Érzem magamban, h fortyogok a dühtől, de megmagyarázni sem tudom, h konkrétan miért. Egyszerűen taszít a nőnek már csak a gondolata is, h ott van. Ilyenkor inkább nem is írok a páromnak semmit, ha ír, akkor tömören válaszolok és leteszem a telefont.

Nem tudom, h h írjam le, de olyan szinten érzem, h a rossz kedv, a feszültség gyűlik, h még a párommal is képes lennék ilyenkor összeveszni, de sikerült eddig mindig visszafogni magamat, hisz ő nem tehet erről. Viszont így én szenvedek, én nyomom le a torkomon az érzést. Képtelenség lenne ilyet "tiltani", h akkor mehet csak, ha nincs ott a nő. Lehetetlen és ezt nem is akarom.

Ti hogyan győzitek le a démonaitokat? :/ Sokszor azt érzem, h saját magamat megfojtom...


2017. dec. 21. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a titok hogy belegondolsz abba hogy ha szereted akkor azt szeretnéd hogy boldog legyen és teszel azért hogy veled az legyen. De ebbe nem férhet bele a féltékenység.

Abbol arra aszociálhat hogy neked nincs önbizalmad, nem szereted magad, stb és lecsökkenhet a vonzalma megilyedhet tőled.


29f

2017. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem más okból van egy nő párom társaságában, akit nem bírok. Legjobb barátjának az exe, nem egymás esetei, szóval nem féltékenység részemről. Egyszerűen idióta csitriként viselkedik a nó, folyamatosan csinálja a feszkót exével, vagy magára szabadít x kanos pasit, aztán sír, hogy mentsék ki a helyzetből.

Én direkt kerülöm olyankor a társaságot, hiába hívnak, és meg is mondtam páromnak, hogy ha bárki kérdezi, hol vagyok, mondja meg az igazat. Azt pedig nem akarom hallgatni, hogy épp mivel szúrta el az estéjüket. Ők tűrik meg, én ebből nem kérek, szóval tudni sem akarom, oldják meg.

Bocsánat a kifakadásért, de máris válaszolok is: ha párod is hasonlóan gondolkodik a nőről, mint te, akkor tudatosítsd magadban, hogy maximum röhög rajta. Ha nem volt még szó erről, akkor egy nyugodt alkalommal, mikor nem ezen pörögsz, mondd el neki a problémád, beszéljétek meg. Hagyd magad meggyőzni, és győzzétek le együtt a "démonokat". Esetleg beszélgess ilyenkor egy barátnőddel erről egy üveg bor mellett (vagy tea, vagy bármi). Csúnya dolog a pletyka, de sol feszültséget le lehet vele vezetni, csak fontos, hogy olyan társaságot változtass ehhez, akivel a kis "dráma" után meg is tudsz nyugodni, nem pedig uszít párod ellen.

2017. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy felismered, mi történik ilyenkor, de összességében nekem ez betegesnek tűnik. Valamit nagyon nem tudsz magadról. Menj pszichológushoz, még idejében.
2017. dec. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Őszintén, már gondolkodtam pszichológuson is, de úgy érzem, h ezt még kordában tudom tartani. Az az érdekes, h másokkal szemben nem vagyok ilyen, csak vele. Egyszerűen már a nevétől is kiborulok😂 Tudom, h ez nem vicces 😊

Az bánt a legjobban, h a páromon is érzem a feszkót, amit én okozok, és úgy helyezkedik, h még véletlenül se kerüljön a nő közelébe...

2017. dec. 22. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!