Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Örülnétek karácsonyra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Örülnétek karácsonyra egy Xiaomi Mi A1nek? Vagy valóban nem illik telefont ajándékozni?

Figyelt kérdés

Itt a karácsony lassan, ezért még múlt héten vettem a barátnőmnek (lassan 2 hónapja vagyunk együtt, de régóta ismerjük egymást) egy Xiaomi Mi A1-et, a kedvenc színében, mivel elég sokat panaszkodik a régi telefonjára, és jelenleg nincs pénze újat venni.

Azonban pár haverom szerint nem illik telefont ajándékozni, bár nem tudták kifejteni, hogy miért. Egy másik ismerősöm (na ő viszont nem haver, csak kénytelen vagyok elviselni) gáz vagyok, amiért nem presztízstelefont vettem neki.

Így megkérdezném tőletek, gyakoris lányoktól, hogy örülnétek ennek a telefonnak karácsonyra?


2017. dec. 23. 14:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 2 hónap után sok egy telefont ajándékozni, de te ismered a párod. Én a páromtól ennyi idő után soknak érezném, az én ajándékomat meg ehhez képest kevésnek.
2017. dec. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban szüksége van egy telóra, akkor oké, reméljük örülni fog neki.


Azonban a karácsony nem erről szól, hogy minél drágább ajándékot vegyünk a másiknak.


2 hónap járás után meg egy 70 ezres teló valóban túlzás. Olcsóbbért is lehet telefont kapni.


A karácsony a szeretet ünnepe, de ma már ez sajnos feledésbe merült.

2017. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki. Az ilyen dolgokat saját pénzből szeretem megvenni. A karácsony nem erről szól. Baromi rosszul érezném magam, ha valaki 100ezreket költene rám. Nem csak karácsonykor, de amúgy is. Pláne ha 2 hónapja ismerem. De igazából semmilyen telefonnak nem örülnék ajándékba. Azt gondolnám, hogy nem ismer annyira, hogy személyre szólóbb dolgot ajándékozzon nekem.
2017. dec. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Azért nem probléma szerintem, hogy több év ismerettség után veszek neki egy telefont, amire szüksége van, és nem valami gagyi, ami egy évig sem bírja...

Egyébként október végén kaptam tőle valamit, az is kb 50ezer forintnyi érték volt, úgyhogy megbeszéltünk, hogy én azt kapom tőle.

Amúgy nem golddiger, eddig a legdrágább randink kb 2000 Ft volt, és mindig felajánlotta, hogy fizeti a felét (amit mindig visszautasítottam, de néha már nagyon erősödött :D)

2017. dec. 23. 15:17
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

#2


Egy társaddalmi hazugság ez az "ünnep", ahogy a többi megfelelője is (Hanuka, Kwanza), de azokat nem erőltetik ennyire.


Túl van fújva a lufi, kell a bevétel a boltoknak. Szerintem elég lenne ebédnél megemlíteni az ünnepet aztán ennyi.

2017. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
17%
Nekem asszony arra is panaszkodott. De minden telefonra panaszkodik mert rohadtul nem értenek hozzá így teljesen mindegy mit veszel neki
2017. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

En nem orulnek neki.

De mivel a baratnodnek tonkre ment a teloja, te meg vettel egyet a kedvenc szineben, o biztos fog neki orulni.

2017. dec. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7 miért nem örülnél neki?
2017. dec. 23. 15:36
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Mert van telefonom, es mukodik is. Mert orulnek akkor egy ,,Xamomaminak,,? Hulyenek neznem a parom, ha ilyet venne nekem, mert egyaltalan semmi szukseg nincs uj telefonra a hazban.

Azt kerdezted, hogy mi, lanyok orulnenk-e neki. Hat le irtam, hogy EN nem.

Maskor kedezd azt ,,mit gondoltok arrol, ha 2 honal jaras utan stb stb......?,,

2017. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9 jólvan, csak kérdeztem :D

Amúgy a Xiaomi a világ egyik lenépszerűbb és legmegbízhatóbb márkája, csak itthon annyira nem ismert, ezért sok telefonok téren nem annyira jártas ember leszolja.

2017. dec. 23. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!