Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okból adnál az exednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okból adnál az exednek ajándékot karácsonyra?

Figyelt kérdés

Az exed szakított veled, több mint fél éve, 6 év után. Váltottatok pár üzenetet, és utána adsz neki ajándékot. Mit jelent?

Teljesen össze vagyok zavarodva.



2017. dec. 24. 15:29
1 2
 1/20 Heart of Darkness ***** válasza:
69%
Nem adnék ilyen esetben ajándékot.
2017. dec. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Csak olyan okból, ha vissza akarnám szerezni.
2017. dec. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Gondolom te kaptál akkor most váratlanul ajándékot? Nekem az jön le, hogy többet szeretne, valószínűleg hiányzol neki. Mi volt a szakítás oka? Van esély újra folytatni?
2017. dec. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Igen, én kaptam. Nem működött, vagyis "csak" a konfliktuskezelés nem működött, nem lehetett vele megbeszélni a problémákat.

Igen, én is erre gondoltam, hogy csak úgy az ember nem ad ajándékot az exenek, ha nem akar semmit.

Nekem is nagyon hiányzik, de nem tudom, működne-e. Ilyenkor már fontos az ész is, nem csak a szív.

2017. dec. 24. 15:41
 5/20 anonim ***** válasza:
En is adtam es nem visszaszerzes volt a cel.
2017. dec. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hanem mi?
2017. dec. 24. 15:50
 7/20 Béla. A Király. ***** válasza:
100%
Ha nem totál haragban ment az elválás, hanem minimalis kontakt marad, valamint az ajándékát már korábban megvettem, csak azért mert szakítottunk nem biztos, hogy kivágnám a kukába, hanem valszeg odaadnám. Ebben az esetben nem akarnék semmit, csak úgy lennék vele, hogy ha már megvettem neki, amikor még szerettem, és együtt voltunk, kár lenne veszni hagyni. Általában eléggé személyes ajándékokat szoktam adni, azokat másnak tovább ajándékozni nemigen lehetne.
2017. dec. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Hát itt eddig harag volt részéről, nem is kicsi.

Ez nem olyan ajándék volt, amit korábban megvett, és ne lehetne másnak adni.

2017. dec. 24. 16:24
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Nincs semmi okom adni ajàndékot az exemnek ên nem is érzek egyik irànt sem semmit szerencsére.Lehet m3g a párjànak érez attol függetlenül hogy szakitottatok.Hiànyzol neki meg fontosnak tart az életében màskülönben nem neked szànnà az alyàndékot.
2017. dec. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is adok az exemnek.

Nem vagyunk haragban, van egy csomó közös élményünk, 7 éves közös múltunk, nagyon szerettük egymást, ő a gyermekem anyja, szerintem ennyit megérdemel. Teljes békével, szeretettel gondolok rá, és nem a visszaszerzés az ajándékozás oka.

41f

2017. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!