Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tesznek félre a 200...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tesznek félre a 200 ezres fizetésükből a 22-25 éves pályakezdő lányok? Úgy vannak vele, hogy majd a férfi dolga lesz megteremteni a feltételeket egy önálló élethez?

Figyelt kérdés

Mondjuk számviteli területen, keresnek 200-250 ezret, megy a shopping minden héten, instagramon azt látni, hogy utazgatnak stb. Elherdálják az egészet. BIG4 cégek is bruttó 320-350 körül veszi fel a pályakezdőket, szóval nem kell megmagyarázni, hogy sokkal több az.

Én félretettem egy csomót, és akkor még megjegyezte az egyik lány, akivel kavartam, hogy miért vagyok befeszülve, miért nem élvezem az életet ilyen fiatalon. Mindezt azért, mert nem akartam minden hétvégén Gozsdu udvarba, Pontba, Raktár Bárba meg ilyen pénzes proliknak fenntartott helyekre járkálni vele :D

Miért nem tesznek félre? Vagy még ennyi idősen is a szüleiket lejmolják? Férfiak támogatását élvezik?



2017. dec. 24. 22:21
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
96%

Nem csak a lányok nem tesznek félre.


Elég sok gyakornok, és pályakezdő dolgozik alattam (4:1-hez arányban fiúk).


A többségük feléli a pénzt, amit megkeres, pedig nálunk még 250-nél is jobbat lehet kapni kezdőként.


Ok, a gyakornokokat még megértem, az a pénz semmire sem elég, de a pályakezdők is úgy vannak vele, hogy inkább egy új telefon, egy notebook, egy kocsi, vagy valami, mint spórolni lakásra, ami alaphangon 5-8 év megtakarítást jelentene, mire lát belőle valamit.

2017. dec. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
9%
Kérdésed utolsó sorában ott vannak a lehetséges opciók.
2017. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
33%

Azért, mert a kisebbségi komplexusaikat el kell nyomniuk, sikeresnek láttatni magukat, akiknek bejött az élet, na meg a divat is hihetetlen dolgokra képes rávenni az embereket.

Bizony, a férfiak támogatását is élvezik, sajnos én is ilyen férfi voltam... egy nővel, de megtanultam a leckét, többé nincs pénz meg sugallt(követelt) drága ajándékok.

2017. dec. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
91%

Mióta dolgozom takarékoskodom.

Nálam alap dolog nem herdálni a pénzt.

Exem havi 100-150 ezret költött a kocsijára. Egy fityinget nem rakott félre.

Ő a férfi.

Szóval ez nem női tulajdonság! Ne általánosíts!

28N

2017. dec. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
84%
Aham, mintha nem lenne annyi mamahoteles, harmincas csávó. Csak a rokonságomban van négy ilyen férfi, kb. az összes pénzt, amit a szüleiktől kérnek piálásra és bulira költik, anya meg majd lesz a cseléd. Ha már az általánosításnál tartunk...
2017. dec. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
12%

# 2

Attól mert pár megsértődött kislány, meg örökszüzike 0%-ra nyomkodta a hozzászólásom habzó szájjal, attól még igazam van, és a kérdező megválaszolta a saját kérdését.

-Nem tesznek félre

-Szüleiket lejmolják

-Pasitól van a pénz


Mégis mi más opció van ezeken kívül? Talán annyi, hogy örököltek. De lehet okoskodni pontozgatás helyett.

2017. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
Miért kell ezen az oldalon mindenféle nőkről szóló kérdést femináci módjára a férfiakra átfordítani kamu történetekkel? :D
2017. dec. 24. 22:34
 8/56 anonim ***** válasza:
64%
Persze, mert minden nő a pasiján élősködik....
2017. dec. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
91%

K_rvára gáz, hogy még ilyenkor csak a nők szidásán jár az ilyen kérdezők agya. Nem arról van szó, hogy nem lehet kritikát megfogalmazni, de ez az állandó általánosító, pár tapasztalatból hozott dörgedelmes ítélet csak azt mutatja, hogy személyes sértettség miatt mindenfajta kicsinyes áskálódásra képes az ilyen ember.

Nagyapám minden hónapban elitta a fizetését, taxival jártak kocsmából kocsmába, aztán amikor hazaesett pár nap múlva, jól elverte apámat és nagyimat. A barátom és egy barátnőm nagyapja dettó ilyen volt. Akkor ebből az következik, hogy minden idősebb férfi ilyen?

2017. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
75%

Kamu történet?

Egy autó mániás bohóc? Nem. Nem kamu. Marhaságra cseszte el a pénzét. Anyuci pici fia.

Úgy tűnik mint itt sokan.

2017. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!