Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem nagyon szomorú hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem nagyon szomorú hogy valaki szenteste ilyet csinál?

2017. dec. 25. 00:56
 1/10 Heart of Darkness ***** válasza:
86%
Ettől már csak az a szomorúbb, hogy több mint 1000 ember nézi őt.
2017. dec. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Szomoru???? Van egy rakas elado cucca es milyen eredeti a reklamja! En nagyon jot rohogtem ezen! Feldobta az estem!



N

2017. dec. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
Pár nappal ezelőtt az ágyában feküdt, majd az elalvása előtt véletlenül leverte a kamerát. Kilenc órán keresztül egy sötét kép volt a streamen és azt is végighorkolta. Tegnap meg Turbó Titán csápolt be durván, délutántól tolta a piálást, késő este kifeküdt, majd délelőtt csörgött-zörgött, s odaült a géphez benyögni, hogy "b+, még megy a lájv", amit kb. 18-19 órával azelőtt kapcsolt be. :D
2017. dec. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

Én meg ezt hallgatom miközben piálok


https://www.youtube.com/watch?v=ohGXFt7Ujw0


ez szomorúbb D‑':

2017. dec. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem tök mindegy, hogy szenteste vagy sem?! Mintha ez más nap lenne, mint a többi. Ajánlom elolvasásra Puzsér karácsonyi cikkét, pont az ilyeneknek íródott, mint te. Elég szomorú egyébként ez az egész jelenség.
2017. dec. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Jujj, szerintem inkább az a durva, ha valaki őt nézi. Többet elmond arról az emberről, mint erről a hájpacniról, akinek olyan feje van, hogy inkább fel kéne rakni azt buszra és integetni neki. :D
2017. dec. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem nem.


Egyébként ő a tipikus példája annak, hogyan építsünk szarból várat. Egyáltalán nem olyan hülye, mint amilyennek látszik/tetteti.

2017. dec. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

Puzsér, haha. Na ő aztán egy igazi attraction whore lett,

kb. lelki fillérekért riszálja a seggét.

2017. dec. 25. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennek se lesz hosszú élete.. :=(
2017. dec. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%

Én erről a nyomorultrol most hallottam előszőr, hát Magyarország szégyene (ez is), el tudnám hányni most magam, igénytelen sz#r, és vannak akik erre vevők. Hihetetlen, komolyan.

Puzsér Róbertnek akkoris igaza van, bárki bármit mond.

2017. dec. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!