Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szenteste, egyedül?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki egyedül tölti a szentestét mert nincs párja ? Mivel foglaljátok el magatokat ? Az nagyon szánalmas hogy netezni fogok ,talán itt fogok lógni,míg mások szeretetteljesen ünnepelnek párjukkal,családjukkal ?
2017. dec. 7. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez szomorú...


Szüleid -rokonaid-barátok?


Semmi?

2017. dec. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. És állítólag idén nem lesz Reszkessetek betörők! sem. Nem tudom, mi lesz velem :(
2017. dec. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én dolgozni fogk szentreggel meg szentkoradélután, szentdélután utazom haza, aztán szenteste meg a szokásos ünnepi vacsora meg ilyesmik, aztán nyomatom a gépet.


25.Tökegyedül leszek, az ünnepi recska ideje, meg takarítás, videózás sötöbö.


26.Nagyfateréknál karácsonyi ebéd, háttérben üvölt nagyanyám miatt a pápa, soros meg a többiek borozgatánk nagyapámmal, ivott a jó öreg stb.

2017. dec. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szánalmas. A karácsony a szeretetről szól, ha nincs olyan szeretted, akivel szívesen töltenéd, miért kellene másnak lennie mint bármelyik másik napnak? Élvezd, hogy másnap nem kell melózni/suliba menni, jó szórakozást! Ne a média befolyásoljon, ettől nem vagy szánalmas vagy sz.r.
2017. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

3#: nagyon köszönöm a hszodat, annyit nevettem rajta. :))


Kedves Kérdező, én 1 hónapja elköltöztem otthonról, egyedül vagyok és borzasztóan unatkozom. Vagyis, teljesen egyedül fogom tölteni a 3 napot. Olvasni, Aludja csak, én álmodom filmet fogok nézni és lehet, elmegyek az éjféli misére. Azért megyek el, mert otthon sokszor cirkuszoltam, hogy minek kell mennem, hiszen egyébként sem járok templomba, ok, hiszek Istenben vagy legalábbis van fent vki. De ha megyek is, letagadom...

2017. dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4%
Szenteste napján jövök haza reggel a munkából, alszok délig, aztán Karácsonyfa díszítés, főzés ezerrel (magamnak vega kaját, többieknek húsost), aztán délután, kora este unnepi vacsora a családdal, majd megyünk át nővéremék újszülött csecsemőjét látogatni, ott leszünk estig náluk, aztán kajakóma közben visítok 25jére Kevin McAllisteren hazaérkezés után, miközben a heréimen is szaloncukor lóg, s készítek pár szelfit a haveroknak, melyen mákosguba evés után vigyorgok, mint pék kutyája a meleg kiflire.
2017. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Dettó. Majd jövőre jobb lesz...
2017. dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Heart of Darkness ***** válasza:
Én is egyedül fogom tölteni, de különösebben nem szomorít el.. Előnye, hogy végre senki nem fog bántani.
2017. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is egyedül töltöm. Körbejárom a családot, lefutom a kötelező köröket. Aztán élvezem a csendet s pihenek egy jó nagyot. Egész évben csak a meló, meg a szokásos stressz. Most legalább erre a pár napra legalább kicsit megszabadulok ezektől, pihenek, olvasok.


28/f

2017. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
Most ezen mi lepontozni való volt, az Isten húzza a f.aszára azt a nyomorékot, aki ezeket a válaszokat lepontozza?!
2017. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!