Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok annyira magányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok annyira magányos, hogy mindig megdobban a szívem, amikor belépek, és látom, hogy pirosan világít az "Üzeneteid" felirat?

Figyelt kérdés

Aztán megnyitom, és kiderül, hogy a kutya se kíváncsi rám, csak a gyk küldött nekem értesítést, hogy lájkoljam a fészbuk oldalát. Amikor nincs is fészbukom.

Férfiaktól nem kérek privátokat. De a nők okozhatnak nekem néhány kellemes percet. Úgyis karácsony van.


2017. dec. 25. 23:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
9. Köszi a választ!
2017. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

#10

Belefáradtam már... Igazából rengeteg emberrel beszéltem már innen, de aztán a részükről mindig meghalt a dolog. Vagyis egyszer csak soha többet nem írtak vissza.

2017. dec. 25. 23:42
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

#12 Ez már csak ilyen.. nem véletlen, ha valaki lemorzsolódik, ne sajnáld. Talán lesz olyan, akivel fennmarad az érdeklődés. Bár a kérdésedből arra következtetek, hogy mindegy is, ki által, csak villanjon fel a jelzés, hogy érezd, törődik veled valaki?!

(#10)

2017. dec. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Nem is mondtam, hogy sajnálom. Aki lemorzsolódik, azzal nem volt dolgom az életben igazából. Csak egy idő után őrjítő lesz, hogy mindenki lemorzsolódik. Baromi magányosnak érzem magam.

Jól látod, de az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy miután kiderül, hogy nem vagyunk egy szinten az illetővel, még magányosabban érzem magam, mint előtte.

2017. dec. 25. 23:59
 15/21 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok. Kihagytad a "viccelődő" üziket, mert van, aki azt is kap (fiú vagyok, de lányként Írok). /F/
2017. dec. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, az milyen magány, amin csak puncis emberek tudnak "segíteni".
2017. dec. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

8.: Van ilyen. :)


Nekem még soha nem jött üzenet a GYK-tól, viszont szintén jól esik, ha látom, hogy jött valami. Aztán persze igen... van amikor bár ne jött volna, még fiúként is:D

2017. dec. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt kapd ki

2017. dec. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Itt a gykn nem beszélgetek, bár kitudja.

De amikor pittyog a telefonom, ált azt várom, hogy csak egy monogram jelenjen meg, sajna nem. Aztán megvonom a vállam, és próbálok mosolyogni rajta mennyire hülye is vagyok, egy embertől függ a boldogságom?, na ne már.

2017. dec. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem vagyok magányos, de beszélgetek most innen valakivel és mindig megdobban a szívem amikor meglátom az üzenetet. És csalódott vagyok, ha más ír rám. Pasik néha rám írnak ha feltűnik a válaszomból, hogy nő vagyok, pláne egyedülálló.
2017. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!