Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideje ismertétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideje ismertétek egymást a párotokkal amikor összejöttetek?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után feküdtetek le? Mikor költöztetek össze? Mikor volt az eljegyzés, esküvő? Ha van gyerek, mennyi idő után vállaltátok be és mennyi idős? Terveztek még többet is? Ha igen, mikor?

Bocsi a sok kérdésért. Csak kíváncsi vagyok.



2017. dec. 26. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
12 évvel ezelőtt november végén ismerkedtünk meg, december elején már megvolt az első együttlét, utána kb. 1 héttel mondtuk ki, hogy akkor együtt járunk. 4 hónap után már gyakorlatilag nálunk lakott. Tehát 4 hónap után már minden éjszakát együtt töltöttünk. Másfél éve voltunk együtt, amikor megkérte a kezem, 3 éve voltunk együtt, amikor megvolt az esküvő. Esküvő után kezdtünk bele a családtervezésbe. Esküvő után másfél évvel született meg a kisfiunk. Nem tervezünk többet.
2017. dec. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy buliban találkoztunk és azonnal randizni kezdtünk. Úgy két hét után feküdtünk le és 7-8 hónap után költöztünk össze. Még csak eyg éve vagyunk, szóval a többivel még várunk :)
2017. dec. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2015 Május elején ismerkedtünk meg,augusztus legvégén jöttünk össze. 2016 január közepén feküdtünk le először.

2016.május elsején költöztünk össze. Eljegyzés idén volt augusztusban, 18 tavaszi esküvő lesz. Gyereket pedig már 1 éve szeretnénk,de nem sikerül.

2017. dec. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőn ismerkedtünk meg, szóval nem volt olyan, hogy mi már korábban is ismertük volna egymást. Másfél hétig randizgattunk, mielőtt egy pár lettünk volna. Egy hete voltunk együtt, amikor először lefeküdtünk, három hónap után költöztünk össze. Esküvő három év után volt (mínusz egy hónap). Gyereket már két év után szerettünk volna, de másfél év kellett hozzá, hogy össze is jöjjön. Ősszel volt az ötödik évfordulónk és a második házassági évfordulónk.

Több gyereket nem tervezünk, kettőt nevelünk, nekem már egy korábbi kapcsolatomból volt egy, amikor összejöttünk, de a férjem sajátjaként neveli őt is, úgy is mondja mindig, hogy megvan már a két gyerekünk, ennyit is akart mindig, úgyhogy nem lesz több. Én szintén kettőt akartam, úgyhogy teljes a létszám.

2017. dec. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4 napja ismertük egymást, szilveszterkor ismerkedtünk meg 10 éve, és rá 4 napra kérdezte meg hogy járunk -e.

Összeköltözni 3 év után költöztünk, eljegyzés 6 év után volt, rá 1 évre esküvő, 8 éve voltunk együtt mikor megszületett a kisfiúnk, és most leszünk 10 évesek, majd 4-5 év múlva szeretnénk egy tesót.

26 évesek vagyunk.

2017. dec. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt, lefeküdni 3 hónap után feküdtem le vele, nekem ő volt az első .
2017. dec. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Október végén kezdtünk el beszélni neten, november elején találkoztunk először, január elején jöttünk össze, február végén feküdtünk le, augusztus közepén költöztünk össze. A többi még várat:D
2017. dec. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
9 éve ismerkedtünk meg, három héttel később jártunk, 2 hónappal később lefeküdtünk, másfél évvel az esküvő előtt volt eljegyzés, az esküvő másfél éve volt. A gyerek remélhetőleg a héten születik.
2017. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

egyéjszakásból indultunk, akkor pár napja ismertem meg. az egy éjszakából 2 együtt töltött hét lett, aztán elutazott, mikor egy hónappal később visszajött, már együtt vettünk ki albit. ennek októberben volt egy éve.

gyereket és házasságot ő nem szeretne, én igen, ezért valószínűleg nem leszünk örökké együtt, de jelenleg jobban szeretem, mint hogy elhagyjam. és egyébként is sok minden történhet addig, még fiatalok vagyunk. (én 24, ő 22)

2017. dec. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 éve ismertük egymást, egyszer együtt töltöttünk csak kettesben egy napot és éjszakát,le is feküdtünk, akkor jöttünk össze.Rá egy évre költöztünk össze. Fél éve lakunk együtt. A többi majd később.Fiatalok vagyunk még.
2017. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!