Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves nőként nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves nőként nem volt másfél hónapnál hosszabb kapcsolatom. Érdemes még reménykednem?

Figyelt kérdés
Állítólag nincs velem semmi baj, csak senki sem tud belémszeretni... Túl sok randim sem volt, nem vagyok könnyűvérű sem, csak úgy tűnik, én nem kellek senkinek.
2017. dec. 26. 12:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ne add fel.

Majd lesz olyan akinek te kellesz. 🙂

2017. dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26 éves fiatal nő vagy, miért gondolod, hogy "már nem érdemes reménykedned"?!
2017. dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért nem működtek a kapcsolatok? Ki szakított?
2017. dec. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A hármas jó helyen keresgél. Szerintem is gondold át, hogy mi lehet a gond, akár veled, mert te azért egy fokkal jobban ismered magad, mint mások. Szerintem az lesz a gondod, hogy rosszul választottál, vagy nem igazán szűrtél semmire ami ilyen szempontból értékes tulajdonság lehet.

31/f

2017. dec. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Összekötözhetnének minket, ugyanez a történetem. :D És ugyanannyi idős is vagyok, csak férfiben. Mely elvet vallom? Mindig csak eggyel többször állok fel, mint ahány kudarc ért. És máris győztem. Fiatalok vagyunk, előttünk az élet.
2017. dec. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%

Nem jól választod ki az embereket.


Egy csomó ellentmondó dolgot írsz:

- senki nem bír beléd szeretni

- 1.5 hónapnál hosszabb kapcsolatod nem volt

- nem vagy könnyűvérű



Már bocs, de a jelek szerint mégis összejöttél olyan srácokkal, akik nem szerettek, de azért 1.5 hónapig együtt voltak veled.


Nem lehet, hogy a sorrendnek a következőnek kellene lennie: beléd szeret -> összejöttök -> együtt vagytok?


Mert a jelek szerint te ezt így csinálod:

összejöttök -> együtt vagytok -> várod, hogy beléd szeressen

2017. dec. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy érdemes reménykedned. Lehet, hogy pont holnap találkozol valakivel akivel működik majd az egész.


Nem vagy egyedül ezzel a problémával, többen vagyunk mint hinnéd.


28/F

2017. dec. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Érdekes.Szerintem az egy,két hónapos kapcsolatok jellemzőek mostanság a fiatalok között ezek is főleg szexre kihegyezve...

Merre laksz?

28f

2017. dec. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Diavolino44 ***** válasza:
Tuti itt is kaptal mar par levelet, de ha kell tobb randi menj online tarskeresore. Garantaltan lesz randi lehetoseged.
2017. dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Érdemes.
2017. dec. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!