Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ír még mindig az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír még mindig az exem több mint másfél év után is?

Figyelt kérdés
Mindenáron el akar hívni találkozni is. Nem akarom megbántani, de én már teljesen túl vagyok rajta, pedig ő szakított velem. Azóta kellemetlen is számomra,hogy mindig ír. Mit lehet csinálni vele?

2017. okt. 11. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

És te ezalatt a másfél év alatt fogadtad az üzeneteit és válaszoltál is rá?

Vagy ignoráltad, nem válaszoltál rá, letiltottad..stb?


Ne csodálkozz, ha ír, ha reagálsz az üzeneteire!

2017. okt. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Szeretne belejutni a bugyidba megint. Én is csak ilyenkor írok rá az exemre (de vele össze is jártunk szakítás után 2 évvel is).
2017. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Mond meg neki, hogy te már lezártad és nem akarsz tőle semmit, találkozni se. Ha nem érti meg, akkor egyszerűen csak ne írj vissza neki. Neki sem jó, hogyha beszélgettek, mert azt hiheti, hogy még van esélye.
2017. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Általában nem szoktam neki válaszolni, vagy ha igen akkor is ha nagyon látom,hogy sokszor ír majd ha sok időm van. Rosszul kezelem tudom, de nem akarok vele bunkó lenni,csak azt szeretném,hogy hagyjon békén.
2017. okt. 11. 21:43
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

"Rosszul kezelem tudom, de nem akarok vele bunkó lenni,csak azt szeretném,hogy hagyjon békén."


Hát kislány, elégg sz..rul csinálod azt, hogy hagyjon téged békén!

Tudod, ha azt szeretnéd, hogy valaki békén hagyjon téged, akkor nézd levegőnek és ne foglalkozz vele.


Te tulajdonképpen mit akarsz valójában? Miért válaszolsz neki?

2017. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

Néha elkerülhetetlen, hogy a másik ne gondoljon bunkónak, mert ha válaszolsz neki mindig, azt érzi, hogy még nem tetted le teljesen, és foglalkozol vele, még ha csak gondolati szinten is.

Egyszer ne válaszolj, aztán újra ne és abba fogja hagyni. (Feltéve, hogy ezt akarod)

2017. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg, hogy kellemetlen számodra hogy ír. Lehet, hogy megbántod, de legalább meglesz rólad a véleménye, könnyebben leszakad rólad. Már ha nem szakadt le eddig. Lehet egyszerűen csak kíváncsi rád, és beszélgetni akar veled évente egyszer.
2017. okt. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert válaszolsz neki.
2017. okt. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Melyikőtök nem ért a szóból??
2017. okt. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%

Én kb. a második írásánál elküldtem volna a fszba és letiltom.


Legyél bunkó, vagy ne, de akkor ne panaszkodj... te NEM KAROD leállítani, különben már RÉG megtetted volna.

2017. okt. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!