Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén: szerintetek a párok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén: szerintetek a párok mekkora része szeret azelőtt egymásba, mielőtt elkezdenének járni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 26. 20:34
 1/8 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Őszintén fogalmam sincs. Én csak olyannal kezdek kapcsolatot akiről tudom azt, hogy lassan bele fogok szeretni.
2017. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság divat fonákjáról kezdeni, így olyan 40%-ot mondanék. Előbb hálnak, mint ismernék a másikat.
2017. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Passz
2017. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, de ma a porba lettem pontozva, mikor egy kérdésnél felvetettem, hogy nem előbb kellene a szerelem, és utána a 1.5 hónap járás, mint a csodálkozás, hogy 1.5 hónap után mindenki kidobja, mert nem tud beleszeretni.
2017. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3%
Én azt tapasztalom, hogy általában komolyabb szimpátiával már képesek összejönni egymással. Azt ne akarja bemesélni nekem senki, hogy szakítás után a nők napokon/heteken belül rögtön belezúgnak valaki másba. Ha meg eleve a korábbi párkapcsolatukban lesznek szerelmesek, az meg megint az ő szegénységi bizonyítványuk. A nők teljesen megőrülnek, ha nem találnak minél hamarabb másik kukit.
2017. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A jó az lenne, ha ez az arány 100% lenne. De sajnos vannak kapcsolatfüggő meg idióta emberek, akiknek annyi a lényeg, hogy legyen kapcsolat. Aztán meg jönnek a "fél év után se vagyok szerelmes, ugye majd kialakul?" agyzsibbasztó kérdések... Az az igazság, hogy a szerelem nem alakul ki. Ahol pár találkozás után nem érzel semmit a másik iránt ott nem is fogsz. Maximum pár hónap után megszokásból már vele maradsz. Sokaknak fogalmuk sincsen, hogy mi az a szerelem, és keverik ezer más érzéssel. Aztán meg csodálkoznak, hogy miért nem működik a kapcsolat...
2017. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem sok. Mindenki siettet mindent.


Én pl. tisztán emlékszem a pillanatra, amikor rájöttem, kezdek beleszeretni.

Ez 3 heti ismeretség után történt, amikor a második "hivatalos" randinkon voltunk. Ekkorra már volt pl csók, de lefeküdni csak két héttel és pár randival később feküdtünk le egymással.

29 és 32 évesek vagyunk.

2017. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden párommal úgy jöttem össze, hogy már hót szerelmes voltam. És szerintem ők is.
2017. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!