Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választanátok, akkor melyiket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választanátok, akkor melyiket?

Figyelt kérdés

Azt a lányt aki picit butácska , de nagyon vicces, kedves és jó a kommunikációja,

Vagy azt választanád aki okos, nagyon művelt, de sokszor fapofával ül melletted.

Szóval hosszú távon a férfiaknak mi a fontosabb? Egy nő aki nem olyan művelt de vonzó személyiség vagy a nő aki nagyon okos, de kevésbé élettelteli.

A hosszítávú dolgot arra értem aki a gyermekeid anyja is akár.


2017. dec. 26. 23:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Természetesen az 1es. Fapina nem kell.
2017. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Nagy kérdés, hogy mennyire picit butácska az első és mennyire savanyú a másik feje a fapofával való ülésnél.

Sok dolog beszámít ide. Ha az első butasága egészen oda nyúlik vissza, hogy az RTL előtt ülve vagy sorozatokon függve él akkor az már nagyon necces nálam. Inkább a másodikat választanám. Belegondolva vannak helyzetek amiket én is csak fapofával tudok végig szenvedni.

2017. dec. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Akivel jobban érzem magam. Lehet valaki hiperművelt, ha nem érzem jól magam mellette.
2017. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Hasonló véleményem van,mint a 2-esnek. Attól függ milyen mértékben butácska az 1.illetve mennyire fapofa a 2. Annyi talán az 1.javára dönt,hogy szeretek nevetni,mondjuk nem mindenen,mint a fakutya, meg az kiakasztana,ha ilyen való világ,,éjjel-nappal BP színtű mősorokra lenne ráfüggve.
2017. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Fapofásat.
2017. dec. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Hát ez most nálam végtelen ciklusba került :S xD

Kicsit ki van sarkítva a dolog, de:


Pont az exem volt olyan, hogy sajna intellektuálisan nem volt partner SEMMIBEN, nem értette a dumaszínházas politikai célzásokat, tökre feszengtem mellette, mert csak én röhögtem nagyokat, nem tudtam vele igazából kibeszélni sem egy film/sorozat szociológiai/társadalomkritikai mondanivalóját etc. Viszont! Kedves volt nagyon, törekedett a humorra, jókat tudtam vele röhögni csomó más dolgon, pörgős volt. Nekem nem volt a fenti példában felvázolt második párom aki kifejezetten okos és/vagy művelt lett volna, de a sótlanabb fajtából. Jó, ha nagyon a fejemhez szegeznék a kérdést, akkor legyen az egyes. :)

2017. dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem olyan szempontból buta, hogy primitív, hanem pl tanulás szempontjából, nem tud pár alap dolgot, ami a pasinak természetes.

A másik pedig pont, hogy nagyon okos, tudja a dolgokat és emiatt vonzó, de mondjuk cseppet sem szórakoztató inkb konzervatív.

2017. dec. 27. 00:01
 8/22 anonim ***** válasza:
12%
Leszarom mennyi egy no iqja
2017. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
14%
En mondjuk aberaltan sokat gondolkodok ugyhogy taszit ha mason is ezt latom
2017. dec. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Ugy ertem parkapcsolat ter3n
2017. dec. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!