Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, feltudtok vállalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, feltudtok vállalni kapcsolatot olyan bombázó nővel, akit minden férfi megbámul, vagy inkább átlagos nőt választanátok?

Figyelt kérdés

2017. dec. 21. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Leginkább olyat aki előtt nem kell megjátszani magam és-per-vagy szégyellni a gondolataim, tetteim, múltam stb.
2017. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Fel tudnám vállalni, ez legyen a legnagyobb gondom, hogy bámulják. Büszkeséggel töltene el.
2017. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
ha minden ffi érdekli minek neki kapcsolat?
2017. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
3. Az, hogy vkit megbámulnak, nem azt jelenti, hogy kölcsönösen érdeklődik az őt megbámuló ember iránt :D.
2017. dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

#3


Tanulj már meg légyszíves mondatokat értelmezni!!


A csajt megbámulja minden pasi. De a csajt nem érdekli minden pasi.

Kapise???


Kérdező, engem nagyon sok pasi megnéz sportos vékony alakom, kedves mosolygós arcom miatt. Páromat büszkeség tölti el, hogy ilyen barátnője van, mint én.

2017. dec. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Azzal jönnék össze, amelyikbe beleszeretek.
2017. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen, úgy értettem, hogy a férfiak bámulják meg, de ez nem jelenti a viszonzást. Bár egyesek nem csak néznek és csorgatják a nyálukat, hanem ajánlatokat is tesznek. :-(


Természetesen szerelemmel teli kapcsolatra gondoltam, nem felületesre.

2017. dec. 21. 15:08
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Orulnek hogy ilyen szep baratnom van, vigyaznek ra es az ilyen alja beszologatasokkal meg nyalcsorgatassal nem foglalkoznek.
2017. dec. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akivel vonzódunk egymáshoz, akivel nem kell színészkednünk egymás előtt.
2017. dec. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Azok a férfiak, akik csak álmodoznak bomba nőkről, egyből rávágják, igen, feltudnák vállalni. Akiknek párja ilyen szép, azok jól tudják, nem mindig könnyű evvel a helyzettel együtt élni!

Olyan néha, mintha valami celeb lenne az ember, akit állandóan figyelemmel követnek mások. Olykor nagyon kellemes, egyszerű, kissé szürke átlagembernek lenni, beleolvadni a sokaságba.

Feleségem nagyon szép nő! De nehéz lenne az életünk, ha állandóan a maximumra pörgetné a dizájnolást. Sok esetben akkor is megbámulják, mikor smink nélkül, egyszerű ruhában van. Amikor pedig kicsípi magát, folyamatosan néznek minket. Nem lehet egy mozdulatot tenni, egy mondatot úgy mondani, hogy valaki ne bámuljon. :-(

Nem vagyok féltékeny típus, de vannak helyzetek, mikor szívesen szájba vernék egy-egy pasast. (zaklató helyzetben volt is rá példa)

Szerencsére, nejem jól tudja kezelni a helyzeteket! Legtöbb esetben ő maga lerendezi a tolakodó férfiakat. Jó beszélőkéje van, így akadnak szituációk, mikor szinte sajnálom az illetőt. :-)


Férfiként próbálok felérni hozzá, így magam is adok a külsőmre. Amikor kiöltözik én sem kertésznadrágban megyek vele.

Olykor persze jól jön a vonzó megjelenése. Könnyebben, rugalmasabban mennek számára az ügyintézések, vagy mindkettőnknek. Sokkal nehezebben mondanak nemet az emberek! ;-)

2017. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!