Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ismer személyesen...

Icramg kérdése:

Valaki ismer személyesen olyan embert akinek valaha is telitalálata volt a lottón? Szerintem az egész egy nagy bunda.

Figyelt kérdés

Részben emiatt gondolom

[link]

meg emiatt

[link] Tisztán emlékszem, hogy a bolgár esetben akkoriban a hirekben ugy volt tálalva, hogy az első három számnak még a sorrendje is stimmelt! Tudom, mert a barátokkal órákig beszélgettünk erről, hogy mekkora bunda lehet. Persze ma már minden cikkben az van, hogy a sorrend más-más volt. Ez is érdekes... A másik hülyeség annak az esélye, hogy ez igy megtörtént. Az egy a 4,2-millióhoz egy vicc. Szintén az akkori cikkekben lehetett olvasni matematikusok véleményét, akik a 10hatványait hozták ki, mint valós esély, persze az első három sorrendbeli stimmelésésre. Szóval ismer valaki lottó telitalálatost személyesen? Vagy ez a hiszékenyek adója? Köszi az érdemi válaszokat!


2012. márc. 13. 12:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Személyesen nem. Viszont beszéltem , olyan sofőrrel , akinek a cégtulaja lottónyertes (a rendőrök közül az egyik...).
2012. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
faternak volt már négyese
2012. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A négyes aprópénz a telihez képest. Ha én csinálnám, ugy variálnám, hogy négyes még legyen, és fizetném is, de ötöst hatost nem.
2012. márc. 13. 13:03
 4/13 anonim ***** válasza:

En szemely szerint nem hiszek a lottoban.

Miert?

Tul kicsi ez az orszag h egy lottomilliardos feltunes nelkul tudjon maradni.

Facebookon van egy nagycsomo ismerosom akik szinten ismerik egymast de nem rajtam keresztul hanem mashonnan- kicsi a vilag- mindenkeppen eljutna egy sztori h a Marikaek hirtelen kileptek a munkahelyrol es vettek egy uj autot, de ha nem is ilyen drasztikusan tuti szemet szurna h vmi nem stimmel vki nagy penzt kapott.

Es azt se hiszem el h mi den eddigi milliardos csondben maradt volna. Egy atlagember biztos elmondta volna 1-2 jobaratjanak akik ugyanugy tovabbadjak es mar mindenki tudja a nyertes kiletet.


Jah en az elmult 21 evem alatt csak egy 5/5-t talalo embert ismerek de azt nem magyar lotton nyerte.


Amugy meg nem tudom lattad-e multkor a Monk-ot... abban volt ilyen csalas, sot a bolgarokrol totalisan el is tudom kepzelni h ha ki is derulr elsumakoljak h ne legyen cikis a sztori.

2012. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én ismerek ilyen embert
2012. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nyugodjál meg, nem kell összeesküvéseket gyártani. Igenis van esély az ötösre, még ha matematikailag nagyon kicsi is. Ezzel mindenki tisztában van, aki játszik. Többen is megnyerték már a főnyereményt, ami teljesen logikus és érthető nagyságrendileg, hiszen a sok millió játékosból miért ne lehetnének néhányan ilyen szerencsések.
2012. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az összeesküvést nem a matematika, hanem az emberi természet miatt érdemes fontolóra venni. Leszigorlatoztam matekból a műszakin, úgyhogy tisztában vagyok az alapokkal. Egyszerűen csak baromi gyanús ez az egész. (a két linkre gondolok)
2012. márc. 17. 12:30
 8/13 anonim válasza:
Mert ha feladnál egy lottót, és megnyernéd, akkor kidobnád, mert tuti kamu?:D Ne legyél már buta. Ha megteszed a számokat, van is rá valós esély, hogy nyersz, még ha az összeg irreálisan magas is. Gyakorlatilag nem tudod felfogni, hogy valaki lehet ilyen szerencsés... Ha belegondolsz(és utánaszámolsz) ez a szerencsejáték zrt-nek "aprópénz". Megvesznek hetente 4 millió szelvényt(ez kb az átlag), és már 22. hete halmozódik. Akkor ha jól számolok, 4 000 000 * 225 * 22 = 19,8 milliárd. Ebből ha odaadtak 9,8 milliárdot a 2,3,4 találatosoknak akkor sokat mondtam. De még ha reális is, akkor 10 milliárból nem oda tudnak adni 3-at? :) Csak ha már ekkora matematikus vagy;)
2012. ápr. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Logikus amit irsz, de ne becsüljük alá az emberi kapzsiságot. Túl mutyiszagú itthon ez is. Amerikában közhirré teszik, és ott vigyorog a másfél méteres csekkel a figura. Itt is hihetőbb lenne, ha igy menne.
2012. máj. 21. 08:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Neked elment az eszed? Egy ilyen országban tegyék nyilvánossá, ki a nyertes? A szomszéd utcáig se jutna el élve. Esetleg úgy, hogy élete végéig fizet egy komplett testőrgárdát.
2012. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!