Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megyek barátnőmhöz aludni,3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megyek barátnőmhöz aludni,3 napig ott leszek, hogy oldjam meg a wczést?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt, és most nála leszek majd 3 napig, annyira aggódok mert én minden reggel úgy indítom a napom, hogy elmegyek nagy wc-re, nekem ez picit ciki fiú létemre.

tudom, hogy ő is szokott, meg a lányok is szoktak, de akkor is, ciki, hogy hallani fogja vagy valami

nem tudom hogy csináljam ?

ne menjek el 3 napig wcre?



2017. dec. 28. 10:11
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
87%
Biztos, hogy felnőtt vagy?
2017. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
97%

Amelyik kapcsolat ennyit nem bír ki, szart sem ér, higy stílusos legyek.

29N

2017. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
90%
De menj csak el, intézd ahogy szoktad ez természetes.
2017. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
89%
Szerinted a csajod kimosolyogja? Hany eves vagy? Tudtad hogy lehet diszkreten is szarni?
2017. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
92%

Természetes emberi szükséglet.

Ráadásul gondolom, hogy anyukád is mer otthon wczni, hiába van otthon apukád.


22/N

2017. dec. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
86%
Le kell győznöd a gátlásaidat, ezt máshogy nem tudod megoldani. Gondolj arra, hogy ez tök természetes dolog, csak a te fejedben ciki. Figyelj, hogy rendesen húzd le, esetleg szellőztess/használj srayt (nem tudom melyikre van lehetőség) és akkor nem lesz miért szégyenkezned. Azt ne csináld, hogy 3 napig nem wc-zel, mert nem tesz jót. És ha együtt fogtok lakni, akkor soha többet nem mész sz_rni?
2017. dec. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképp menjél wc-re, probléma lehet belőle, ha elhalasztod. De ha ennyire zavar, dobj egy előtte egy kis wc papirt a wc-be, esetleg engedd meg a csapot, zuhanyozót, hogy ne hallatszodjon olyan hangosan.
2017. dec. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
28%
Hat nem tudom, lany letemre meg hasmenes eseten is ,, visszatudom fogni” magam annyira, hogy ne egy nagy rotyogas legyen hallhato, ha netan olyan helyen vagyok. :D Neked meg megkell tanulni kakilni, ugy nez ki.
2017. dec. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
86%
Tartsd bent persze, hátha kapsz egy jó kis bélcsavarodást, mert a látszatot fenn kell tartani, a lányok nem pukiznak a fiúk meg nem szarnak.
2017. dec. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
addig menjen ki az udvarra nyugodtan meg lehet mondani neki, ha meg épp sz*rsz húzd szét az egyik farpofád és akk a fing halk marad
2017. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!