Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsőnek megyek barátnőmhöz és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AttilaManus kérdése:

Elsőnek megyek barátnőmhöz és aggodok hogyan mutatkozzak be család tagjainak. Anyukája, bátya és kis húga van neki és nem tudom még bátya meg húga rendbe és de anyukáját hogy tegezem stb?

Figyelt kérdés

Nem vagyok bunkó meg ilyenek nagyon tisztelet tudó vagyok csak ez a helyzet meg alkalom is számomra különleges.

nem akarom elrontani már a bemutatkozásnál



2013. júl. 24. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem semmiképp se tegezd le max. ha ő mondja.
2013. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom csak ha engedi hogyan meg ilyenek :S
2013. júl. 24. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
tudj meg róluk mindent. Utána jön magától. Ez nekem specialitásom:) 2-ex csajom apjával máig eggyütt sörözgetünk:) De ha nem jön össze rendesen akkor se keseredj el... vannak ilyen szülök (gonold el az apa szemszögét: DUGOD a lányát... :) De ha megadod a tiszteletet akkor sinen vagy. Apákkal: Komoly dolgokról érdemes beszülni (munkája, autók, sport), velük nem kell mindenbe egyet érteni..... férfi legyél elötte, ne besz@ri kisfiu. Édesanyja más: Neki mindig igaza van:) Dicsérd meg a kaját.... de ne nyalizz neki sem. Nyugi: Akár mit csinálsz te legjobb esetbe is a kissebik rossz vagy.:)
2013. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. júl. 24. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:

nyugi, ne idegeskedjél

én spec mindegyik gyerekem haverjával tegeződőm szóval, ha ebből indulok ki, akkor ez simán menni fog, de csak akkor ha anyuka kéri ill mondja

nemfognak megenni, semmit nem fogsz elrontani, természetes, hogy ideges vagy, majd ők átlendítenek rajta, a leányzó bemutat mindenkinek, aztán majd a fiatalok beszélgetnek Veled, közben anyuka is kérdez esetleg, csak önmagadat adjad, ne félj, nem rontasz el semmit sem!! N

2013. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy müködött hogy anyu apu ő xy. bemutatkozott kezet fogott apámmal éés elvonultunk.. :D
2013. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) jól lestek ezek a kommentál így már könnyebb :)
2013. júl. 25. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!