Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom ma elaludt orál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ma elaludt orál közben ilyen történt már valakivel?

Figyelt kérdés
Hazaért a munkából, evett picit majd ledölt az ágyra és gondoltam meglepem, elkezdtem neki kézzel verni, majd a számba vettem de kb 1 perc után már bealudt..
2017. dec. 28. 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
ne szakíts a jó szopá akarom mondani szokásoddal. :)
2017. dec. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Biztos fogaztál 😂😂😂😂😂
2017. dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Legközelebb próbáld kicsit intenzívebben...
2017. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Hat eleg gazul csinalod akkor
2017. dec. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Ismerős. Nagyon fáradt fáradt voltam, a barátnőm pedig imád szopni. Vacsiztam, tusoltam ledőltem és rámcuppant. Egy perc után elaludtam. Ez nem azért van, mert a baratnő rossz, hanem azert, mert a fickó fáradt. Szerencsére megertő volt és másnap bepótolta. ;)
2017. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Én volt, hogy bealudtam. Nem direkt, edzés után voltam, meg fáradt is. De csak egy kicsit, és nem vette észre a pasi.
2017. dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én szex közben aludtam be, na nem pont aközben de épp két szusszanas közt lelkifroccsot tartott én meg nem bírtam rá tovább varni...:-) Kicsit szxrul esett neki de gondolom azóta már túllépett rajta...

N

2017. dec. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, én oráloztam és én aludtam be.
2017. dec. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy alkalommal 50 óra alatt 2x2 órát aludtam összesen. És ennek az 50 órás "napnak" az utolsó óráit bulizással töltöttem. Amihez ugyan nekem nem volt kedvem, hiszen piszok fáradt voltam, de végül én is jól éreztem magam. Mikor hazamentünk, a párom izgatni kezdett, amibe sikerült belealudnom.. :D és másodperceken belül már beszéltem is álmomban, méghozzá munkahelyi dolgokról :D erre azért felébredtem, párom babán nézett rám, hogy ez mi volt. Én meg fülig vörösen sűrűn elnézést kértem. De jót nevettünk rajta pár percig, aztán betakart és hagyott aludni :)
2017. dec. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még nem volt ilyen, de egyszer kipróbálnám 😀
2017. dec. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!