Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, ti milyen ajándéknak örülnétek a párotoktól, és mik azok, amiket nem igazán értékeltek?

Figyelt kérdés

Bármilyen alkalomra, pl. szülinap, karácsony.

Kort is írjatok!


2017. dec. 29. 17:52
 1/4 Heart of Darkness ***** válasza:
44%
Régen úgy gondoltam, hogy én annak nagyon-nagyon örülnék, hogyha velem töltené és ez a legnagyobb ajándék amit kaphatok. Most is így gondolom csak már elveszítettem azt a személyt aki fontos volt számomra.
2017. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Kicsilány, ez egyénfüggő, mindenki MÁSNAK örülne.


Pl. párom szeret olvasni, szereti a Manchester Unitedet, szereti az ezoterikus dolgokat, szereti a jógát, a természetes alapanyagokból készült illatszereket. Én neki ezzel kapcsolatban veszek neki ajándékokat, pluszba, hogy én készítek saját kezűleg még neki valamit.

2017. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Pénz, anál
2017. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Nem voltam soha ajándékozós típus. Ha nem praktikus vagy olyan tárgyról beszélünk amire valóban szükség van akkor inkább olyan ajándéknak örülnék ami emlékeztet rá, amiről eszembe jut.

Három pár bokazokni pl. nem ilyen így annak nem is örülnék hihetetlen és kitörő lelkesedéssel.

2017. dec. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!