Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy a párotoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy a párotoktól a szülinapotokra kapott ajándéknak nem tudtatok örülni, hogyan kezeltétek, mennyire mutattátok neki?

Figyelt kérdés

2016. dec. 3. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szinte bárminek tudnék örülni még annak ha is egy közös fotót kapnék tőle bekeretezve, a lényeg, hogy személyes legyen.
2016. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A volt barátom minden ajándékjának örültem.

18/L

2016. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én mindig nagyon örülök mindennek, amit a páromtól kapok,mert az mindig személyes jellegű, és legtöbbször egyedi! :)
2016. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyszer kaptam egy olyan fülbevalót, ami nekem borzasztó rosszul áll. Nagyon örültem neki, mert szeretettel adta, de csak ritkán hordom. Múltkor megkérdezte, hogy miért nem hordom gyakrabban, kimagyaráztam valahogy. Nem szeretném megbántani.
2016. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyszer elektromos fogkefét vettem a csajomnak.

Most visszagondolva halál égés :DDD

2016. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Expasim az utolsó karácsonyunk előtt kb naponta hurcibált elektronikai boltokba, hogy melyik mp3 lejátszó tetszik - tudta, hogy minden vágyam ez volt. A fa alatt több csomagocska is volt, a leggyanúsabbat hagytam utoljára. Egy bögrét vett... Mosolyogva mondta, miközben bontottam, hogy ez nem az, amire számítok. Nem kicsit döbbentem le. Ez olyan tipikus bofánb.szás volt....
2016. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 opened paradise ***** válasza:
100%

Exem szülinapom és évfordulónk előtt bevásárolt magának méreg drágán,majd azt mondta vett nekem egy csokit,de megette...

Én becsülöm a kicsit is,de itt még a szándékot se tudtam:D

2016. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3%
Kaptam 40 szál vörös rózsát! Ki is repült a 4. emeletről! Előtte! :) Tudta,hogy nem értékelem a szálas virágot,mert értelme nincs. Pár nap és kuka! Így hamarabb megoldódott! :D
2016. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyforma ékszert vett nekem meg a szeretőjének.
2016. dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt amikor nem kaptam semmit szülinapomra aztán nagy nehezen adott annyit hogy megvegyem a kedvenc csizmámat karácsonyra. Én nagyon sokat adok neki év közben is és nem csak születésnapra.
2016. dec. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!