Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok az ilyen férfiről?

Figyelt kérdés
Sziasztok, elég nyomulós és határozott vagyok. Jó szívű vagyok és sokszor megsajnálok valakit. Ha látom hogy valaki szomorú szívesen elbeszélgetek vele. Szinte, bárkivel ha úgy adja magát a beszélgetés simán ellelkizek vele. Meghallgatom minden bánatát és segítek ha tudok. Ha egy lánnyal ismerkedem/randizom vele is el lelkizek ha úgy van. Ha pedig szeretnék tőle valamit, simán rácsapok a popsijára vagy megcsókolom mindenféle félelem nélkül.

2017. dec. 29. 18:57
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Soha nem sírok ha vége a kapcsolatnak és szakítunk. Addig szokott fájni még kimondjuk. És mire kilépek az ajtón már túl vagyok rajta.
2017. dec. 29. 19:01
 2/17 anonim ***** válasza:

A popsi rácsapós részen kívül szimpi.

De a kapcsolaton, hogy leszel ilyen hamar túl?

2017. dec. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Grat. Tap-taps.


Ezt vártad, nem?

2017. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Minden anya vagya egy ilyen gyerek.
2017. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Egyik része, a nyomulóson kívül totál bejön, de a nyomulós résszel egyértelműen teljesen eltaszítanál. De lehet, hogy valakinek ez bejön. De pl egy olyan típusú emberrel, mint én vagyok, totál nem egymást keresnétek.
2017. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem foglalkozom vele.:) Teljesen hidegen hagy. Másnap már más nőre vadászom. Ez nem azt jelenti, hogy mindig is ilyen voltam. Vagy hogy nem tudok szeretni. Nagyon is tudok! Csak egyszerűen, minek sírjak és emésszem magamat? Minden rosszban igyekszem meglátni a jót.
2017. dec. 29. 19:11
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem a "férfi" jelzővel illetném. Az ilyen nekem inkább kisgyerek.
2017. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem szereti a baràtnöjét, én nàr csak tudom. Szeretni nem tud, de lelki szemetes lada nem akart lenni. Mi meg van kinek keszel szemetes lada? Akinek szüksege lenne ra, azt meg se hallgatod. Leszarod a, nem törödsz vekem, mindig masnak irogattal. De nekem baràtaim se voltal, de ha vakaki szolt hozzàm biztos l. Szoptam
2017. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mas kany vagyok mint a többi Négy eve ismerem, de en mindenen keresztül mentem rajtam nem segitett, meg ilyet mondott nem vagyok senki szemetes ladaja. De masnak igen akinek pl nagyobb a melkei. Vagy szebb a haja stb. En jo kiskany vagyok, de soha se tudott rajtam segiteni ha jelkett, szuksegem lenne ra es nincs ott. Én ismerem. Szeretem. De fajdalmat okozott. Bem fogom tudni feldolgozni. Ennyi egy ember neki aki reszen, szereti, mindenen atnentem niatta is. Sok rosszat tanult a jó kiskany töle. Ö a rosszfiú én a jó. Kiskany
2017. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nincs jo szivesen, hanem gonosz eldobb mint egy rongy babat😟
2017. dec. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!