Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hőlgyek! Külső szemlélőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hőlgyek! Külső szemlélőként mit gondoltok arról a férfiről, aki nem soha nem féltékenykedik a párjával?

Figyelt kérdés

2017. aug. 17. 16:27
 1/10 A kérdező kommentje:
A soha elött a nem nincs ott bocsi
2017. aug. 17. 16:29
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Semmit. Az, hogy a pasi nem féltékenykedik, nagyon nem jelenti azt, hogy sosem féltékeny. Èvekkel később mondta el a férjem, hogy mennyire féltett egy haveromtól. Naiv voltam, a pasi részéről szó sem volt barátságról. Csak idő kellett, hogy ezt belássam. Nagyon nem lehet kívülről látni a kapcsolat egészét, ezért csak nagyon óvatosan szabad véleményt mondani 1-1 kiragadott mozzanatról.
2017. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Semmit, főleg, hogy ezen kívül, semmit nem tudok a kapcsolatukról és egyébként sem igazán szokott érdekelni mások kapcsolata.


Éppen elég, hogy a sajátomra figyeljek.

2017. aug. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, nem tűnne fel.

Az tűnne fel, ha látványosan féltékenykedne, de az meg a nem normális kategória.

2017. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez lenne a normális.
2017. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy végre egy normális pasi!

Én nőként vagyok ilyen. Szerintem a féltékenység az egyik legrosszabb dolog a világon, segíteni nem segít, max tönkretesz kapcsolatokat

2017. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az alap.
2017. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én egy ilyen kapcsolatban élek, ahol kölcsönösen nem féltékenykedünk és érezhetően szeretjük egymást (pedig sztem a kapcsolatunkban pár extrém féltékeny típusú ember találna 100 dolgot, ami "gyanús" lenne neki), én jót feltételezek, azt, hogy bízik a barátnőjében és biztos a kapcsolatukban.
2017. aug. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Külső szemlélőként semmit nem gondolok, mert engem nem érint a dolog. Amúgy én se vagyok féltékeny típus, úgyhogy ebben hasonlítunk.
2017. aug. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyen megfogalmazásba, azt, hogy nem pletykás pár, akik féltékenykednének együtt a másikra.


Még szerencse, unalmas lenne az élet, ha féltékenykedő párok loholnának utánam. :)

2017. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!