Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ideges ha más fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ideges ha más fiúval vagyok miközben neki is van más nője?

Figyelt kérdés
2017. dec. 31. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Bántja az egóját,hogy nem ő az egyetlen,aki lécre perdíthet.Ami vicces,de létező jelenség.Amit neki szabad,azt a nőjének nem.
2017. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pontosan ezt mondta amit írtál. : - )

Mondta hogy ne fiúzzak, mondtam neki hogy neked is van erre ő : nekem lehet meg amit egy fiúnak lehet azt egy lánynak nem lehet ilyeneked mond.

2017. dec. 31. 17:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sok pasiban ilyen "háremtartási ösztön": igaz, hogy otthon van az asszony, de ezt a csajt is jó lenne meghúzni, meg azt is, meg amaz is...fúúú, micsoda shagge van, te atyaúristen... Eljátszadoznak a gondolattal, hogy ők a szuperalfák, akik a lehető legtöbb helyen hintik el a magvaikat - persze van, aki nem csak képzeleg, hanem a tettek mezejére is lép :D
2017. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy amit neki szabad, másnak nem? Az ilyen pasi alá nem adni kéne a lovat, hanem elküldeni a pcsába.
2017. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez hülye. Csak azt nem értem, minek kommunikálsz vele.
2017. dec. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem hülye, csak egy igazi "ki ha én nem" alfa. :)
2017. dec. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%

Mert olyan dologban akart veled részt venni amiben tudja, hogy nem veheti fel a versenyt.

Neki van más nője, neked meg lehetne következő hétre 50 másik pasid.

2017. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!