Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok nagyon dühösek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nagyon dühösek lennétek ha a barátnőtök miközben alszotok kilakkozná a körmeiteket, és eldugná a körömlakklemosót, és reggel sietnetek kell valahova?

Figyelt kérdés
2017. dec. 28. 13:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem mert az enyémet nem tudná kilakkozni (leprás voltam és elvesztettem az ujjaim végét).
2017. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, de kibsznám az ilyet. Vicceskedjen otthon az anyjával.
2017. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
#felnőttpárkapcsolatok
2017. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz és gyerekes dolog lenne. Valószínűleg eléggé kiakadnék rá. Nem biztos, hogy dobnám ezért őt, de az tuti hogy nem beszélnék vele pár napig, nem is akarnám látni őt egy darabig.
2017. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyok válogatós, de dilisekkel azért nem jönnék össze.
2017. dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csalódott lennék. Értem én a vicceskedést, a poénkodást, ha egyszer eljátssza egy hétvégi reggelen, még lehet, el is mosolygom magam, de ha tudja, hogy másnap dolgom van, az nem jószándékú ugratás, hanem színtiszta rosszindulat. Ezért pedig nem dühös lennék, hanem csalódott.
2017. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Így igen, ha sietnem kell valahová. Marha pipa lennék. Ha úgy tenné, hogy nincs dolgom, nem kell mennem sehova, akkor elröhögném biztos és cserébe úgy kikormolnám, hogy nem állna lábra 3 napig. :D
2017. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Ahhoz a barátnőmnek nagyon ügyesnek kell lennie hogy megtudja ezt tenni anélkül hogy felébrednék rá. Másrészt a garázsba van nekem 4 liter acetonom azt szoktam 50% ban hígítani vízzel és azt használja körömlakk lemosónak. Másrészt van idehaza nitro hígítóm is azzal is lejön a körömlakk, még az is ami több éve száradt rá egy bútorlapra. De ha mégsem lennének itthon belőlük akkor sem esnék kétségbe, mert olyan helyen dolgozom ahol ezek adva vannak.


De egyébként a barátnőm nem az a fajta hogy tréfálkozzon velem, főleg ilyenekkel, tudja hogy akármit csinál felébredek rá, és azzal is tisztában van ha nem kellemes dologra ébredek, akkor egész nap nyűgös vagyok, és akkor elviselhetetlen a természetem is.

2017. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
már egy ilyen kérdésért kidobnám
2017. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem, de ha az arcomon nincs smink reggelre, még orrnyergen is fejelném.

31/f

2017. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!