Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös fürdés a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös fürdés a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttünk össze a barátnőmmel és azt találtam ki, hogy meglepném egy romantikus közös fürdőzéssel.

Szerintetek belefér egy ilyen a kapcsolat elején ? (szex még nem volt úgy értem, és még most se szeretnénk)

Illetve szerintetek leborotváljam-e a fanszőrzetemet? (még nem láttuk egymást meztelenül, de nekem nagyon szőrös ott, mashol mem) 20f



2018. jan. 1. 15:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Ennyire életképtelen vagy? Azt meg cégképp nem szerettem volna így újév napján megtudni, hogy mennyire vagy szőrös... pfejj.
2018. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
trimmeld le
2018. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén a közös fürdés nem lesz olyan romantikus és idilli, amilyennek elsőre elképzeli az ember. Abban az esetben meg főleg, ha még nem is láttátok egymást meztelenül, és főleg nem érintkeztetek meztelenül. Szerintem hanyagold a dolgot, ráér akkor ilyesmit csinálni, ha már testileg közelebb lesztek egymáshoz.


Azt pedig a csajodtól kérdezd meg, hogy milyen szőrzetet preferálna odalent. Van, akit zavar, ha nagyon szőrös, de másnak meg az a lelombozó, ha le van borotválva.

2018. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
6%
Marhára szeretitek egymást, ha nem szeretnétek szexelni...
2018. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretnénk még, mert ő még várna vele egy kicsit. Csak pár hete vagyunk együtt
2018. jan. 1. 16:39
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagyon romantikus lesz, hogy voroslo fejjel nyomoroghat az allo feltrimmelt farkad mellett a gyertyafenyben... kicsit gondoljkodj mar, ember.
2018. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem láttátok egymást meztelenül, nem szexeltetek, akkor nem a barátnőd. Csak ismerkednek, és így meztelenül fürdés kb a végét fogja jelenteni...
2018. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges, ha még arrébb a szex, akkor ne rohanjatok! Kis petting, simi, meg ami belefér, a közös fürdés meg jó lesz akkor, amikor már a szex terén is összeszoktatok.
2018. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

ha még nem volt szex vagy legalább petting akkor valóban nem jó ötlet a közös fürdés.

szerintem várj vele.

ja és a kádak általában egy emberre vannak tervezve, ha az átlagosnál nem nagyobb, akkor nem lesz kényelmes két embernek.

tapasztalatom szerint a lányok a borotvált péniszt szeretik, de ez változó

2018. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem láttátok egymást még meztelenül, akkor először azzal kéne kezdeni, aztán utána nemsokára jöhet a közös fürdés. Ami amúgy nagyon jó ötlet, én tuti örülnék neki.

Fanszőrzetről meg ha nem tudsz dönteni, akkor nyírd rövidre, de szerintem ez nem olyan nagyon fontos dolog.

2018. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!