Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki valakivel álmodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki valakivel álmodik az azt jelenti, hogy az illető hatást gyakorolt rá?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nem gyakorolt volna semmilyen hatást, akkor honnan a fenéből álmodna róla, csak úgy kitalálja magától?
2010. jún. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
JÓ, de nyomós hatást.
2010. jún. 3. 22:40
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nyomós hatást én általában a májkrémes tubusra szoktam gyakorolni, hogy a kennyérre tudjam kenni.. szerintem egyszerűen dugni akar veled az illető.
2010. jún. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ÉN is vele. XDD
2010. jún. 3. 22:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Én Babi néniről álmodok folyamat, nem tudom mitől lehet.
2010. jún. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mit? :D
2010. jún. 3. 23:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát...Akkor én simán hülye vagyok, mert álmodtam már Jurassic Parkosat vagy Star Warsosat? :) Semmilyen hatást nem gyakorolt, egyszerűen láttam a filmeket. Az álom során az agy random képeket dobál össze. Talán olyan dolgokat is látsz majd álmodban, amikre már régen nem emlékszel. Az agy minden egyes emlékképet, mint tárol, olyasmit is tud, amire te már régen nem emlékszel (az agyad emlékszik a világrajöveteled napjára is). Ezért szoktak cifra álmok születni :)
2010. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez tök jó :)
2010. jún. 3. 23:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Azzal kapcsolatban szoktunk álmodni amire sokat gondolunk, vágyunk, nem muszáj tudatosan, az agynak sok funkciója van.Próbáld ki egyszer, gondolj sokat egész nap valamire, (lehetőleg ami érdekel) és arról fogsz álmodni..."Az álmok az egyetlen szabadság, ami ebben az életben van."
2010. jún. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!