Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen természetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen természetes lefeküdni egymással házasság|on| kívül/előtt/helyett?

Figyelt kérdés
Lenne annak egy feelingje de olyan kevesen éreznek rá
2017. dec. 4. 23:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ráérzek erre, csak partnert nem találok hozzá :)
2017. dec. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
A házasságnak ugyan mi köze van a szexhez??? Semmi köze sincs! És aki soha nem nősül meg, vagy soha nem megy férjhez, az sose szexeljen?
2017. dec. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

Kívül: nyilván azért, mert valami nem oké náluk, épp csak gerinc nincs bennük leülni és megbeszélni őszintén a cécót. Előtt? Ez még viccnek is komoly. Helyett? Ezt nem tudom értelmezni.

Nem attól lesz valaki jó ember, hogy nem hál házasság előtt. Sőt, eléggé sötét az ilyen ember, mert mi van, ha teljesen mások az igényeik, habitusuk, libidójuk az ágyban, mint amit előre elképzeltek/el sem tudtak képzelni?

2017. dec. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
26%
Azért mert nincsenek kötelezettségek, csak tömör gyönyör. Az egészséghez is lehetne hasonlítani, miért ilyen természetes olyan üdítőitalokat inni/olyan ételeket enni, amibe tömérdek cukor van, mindennapos kemény edzés, diéta, és egészséges táplálkozás helyett? Hát mert finomabb és egyszerűbb b*szki. Az edzés, mint a házasság is határozott programot kíván, lemondásokkal jár, nehézségekkel teli. Mivel a szimpla szexnek nincsen hátoldala(legtöbb esetben), ezért azt választják az emberek inkább, egyszerűbb az egész, és finomabb mindig új nővel.:)
2017. dec. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

mondtam én, hogy kevesen éreznek rá


nekem kizáró ok lenne ha már volt vkije,..


beteg mi?

2017. dec. 5. 00:06
 6/24 anonim ***** válasza:
98%

Mert egy kapcsolathoz hozzátartozik a szexualitás. A legnagyobb baromságnak tartom, ha egy pár az esküvőig vár. Szerintem a szexualitás, az intimitás egy olyan pluszt ad a kapcsolatba, ami fejleszti azt, és nélkülözhetetlen a kezdetektől. Nem is tartom igazi vonzalomnak és szerelemnek azt, ahol kibírnak éveket úgy, hogy nem fekszenek le egymással.

Arról már nem is beszélve, hogy a szexualitás terén simán felmerülhetnek olyan ellentétek, amik az egész kapcsolatot ellehetetlenítik. Ami elég gáz, ha már házasok vagytok és el kell válni.

2017. dec. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert a szex jó, és kell. Minek várjon az ember 30 éves koráig, mikor bármikor megélheti ezt az aktuális szerelmével? Mi ezzel a problémád? Sokan nem is házasodak már egyáltalán, akkor ők le se feküdjenek, vagy mit gondolsz?! Az össze-vissza kefélés és 40 éves szűz között azért van egy egészséges átmenet.
2017. dec. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
a húsz éves szűz jegyes
2017. dec. 5. 00:14
 9/24 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként a tinik testi és mentális éréséhez is hozzátartozik a szex. Aki nem esik át ezen, az valahol meg fog ragadni a fejlődésben.
2017. dec. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, de ez most szexmentesség, vagy maszturbáció is számít? Mert majdnem egy és ugyanaz a kettő. Nem tartogatja magát az az ember se, aki minden héten nyomat egy masztit. TUdom nem illik ilyet kérdezni, de névtelen oldal szóval, neked pl az utolsó fél évben nem is volt orgazmusod?
2017. dec. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!