Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 3 éve, hogy van barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 3 éve, hogy van barátnőm. Egyik nap azt álmodtam, hogy smároltam egyik régi ismerősömmel aki tetszett is anno. Nagyon felzaklatott ez az álom és nem bírom kiverni a fejemből. Jelentene ez valamit? 22/F

Figyelt kérdés

2018. jan. 4. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmit, az álom memóriaszemét, amit előrandomol az agyad.

Én is álmodtam már megcsalást mindkettőnk részéről, mégis hibátlan a kapcsolatunk immár 6 éve.

2018. jan. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom nem megcsalás. Csak a fejemből nem akar kimenni ez az egész.
2018. jan. 4. 12:17
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
91%

Hát ha rágódsz rajta akkor biztos nem is fogsz túl lépni rajta könnyen.


Én 1x álmodtam olyat, hogy a párom mellett tartottam szeretőt. Egyik sem tudott a másikról, és végig elég rosszul éreztem magam. Pl a páromnak hazudni merre vagyok, úgy szervezni a programokat, hogy ne bukjak le. Mikor fölébredtem az álomból egész nap nyomott volt a hangulatom és bűntudat szerűséget éreztem, pedig nem csináltam semmi rosszat. Végül a páromnak is feltűnt elmeséltem neki az álmom és utána együtt röghögtünk rajta. Utána elmúlt ez a nyomott érzésem és helyrebillent minden.

2018. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel. Maximum nem köti az orrodra, de biztos, hogy ő is álmodott már arról, hogy más dugja. :D
2018. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es az álom nem memóriaszemét, hanem a tudatalattink. Olvass egy kis Freud-ot. Sok elfolytott vágyunk álmunkban jelenik meg. Az emberek nem ismerik magukat.
2018. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Kb minden harmadik éjjel azt álmodom, hogy vezetek. Amúgy megvan a jogsim, de rettegek az utakon, és még anno vezettem csak párszor friss jogsival, mikor szüleim verést helyeztek kilátásba, ha esetleg vonakodnék. Utálom az autókat, az autóközlekedést.

Akkor titokban mégis vágyok rá, csak nem tudok róla? :D

2018. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!