Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen miatt még nem ábrándulta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen miatt még nem ábrándultam ki pasiból, létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Tetszett egy pasi.Ahogy megismertem,értelmes,jószívű,okos,segítőkész,szóval egy normális pasi.Kiderült van már több mint 10 éve egy kapcsolata.Úgy magamban elkezdtem elemezni a nőt,és megfigyeltem pár dolgot kíváncsiságképpen,mindeközben sok dolgot is hallottam mit csinált ez a nő az egyik női ismerősömmel,stb.Tehát egy nagyon részletes kép összeállt bennem erről a nőről.Nagyon sok alantas,csúnya húzások amiket csinált mások kárára,amivel a pasi is tisztában van,tehát egy negatív személyiség.És amikor belegondoltam hogy ez a pasi,aki csak szimplán tetszett ,ilyen nővel van együtt,egyszerűen megundorodtam tőle.Nem ő tehet róla milyen aljas a nő,de ha ilyennel vagyok együtt,akkor idézőjelesen alátámasztom ezt a jellemet,jól mondom ? ( nem mendemondák vannak a nőről,hanem mindenki által ismert bizonyítékok ).
2018. jan. 4. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos létezik, de akkor messze nem tetszhetett annyira a csávó, ha ilyen okok miatt váltott át benned az érzés, pozitívról negatívra.
2018. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Embert barátjáról, férfit a nőjéről...van ebben igazság.
2018. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért furi,mert emberekből már ábrándultam ki csak az miatt,amilyenek.De hogy a társa miatt,akivel együtt van,az ő jelleme miatt,ilyen még nem volt.
2018. jan. 4. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

A házi sárkány mellé jó leszel neki ilyen kis kiegészítő pluginnek, mint nekem Firefoxban, amikor Soundcloudről akarok leszedni valamit.


Egyébként nálatok nőknél nincs valami kézifék, légfék, tárcsafék, satu, vagy bármilyen visszakozást segítő berendezés, amitől riadót fújtok? EMBER! NŐJE VAN! TE MEG RÁ VAGY GERJEDVE! Vagy nem érdekel?

2018. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Te alkotsz egy véleményt,megítélsz egy idegen nőt,akit nem is ismersz.Plusz még a pasiról is összeraksz egy képet magadban.Mindez önmagában sem jó,velük foglalkoznod meg pláne f...szság.Egyrészt semmi közöd sincs az èletükhöz,másrészt a férfihoz sem.Ha kis eszed van,nem is lesz!
2018. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!