Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Se vele? Se nélküle? De akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se vele? Se nélküle? De akkor hogyan? 4év után vége lett, úgy éreztem ne megy már nekünk. De nélküle még rosszabb!

Figyelt kérdés
De ott van még az a kockázati tényező hogy mi lenne ha kibékülnénk, de minden aztán úgyanolyan rossz lenne mint anno?!
2010. jún. 4. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
meg lehet próbálni,nekem is volt egy 2éves kapcsim,de a srác sok hülyeséget meg mert tenni,engem meg korlátozott mindenben.sokszor kibékültünk,nem fog hazudozni,nem fog ismerkedni,stb,aztán mindig megtette...végül szakítottunk,úgy éreztem h meg fogok halni,de nem így lett.csak a megszokás tartott minket együtt,és hogy elsők voltunk egymásnak.na meg az volt a legnagyobb dilim h újra kell kezdeni előről vki mással a dolgokat...ismerkedés,kezdeti járás,szex,stb..és ez fura a megszokott mindennapok után,de sokkal jobb lett minden:)
2010. jún. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az, hogy ha egy párt már csak a megszokás tart össze, bármilyen nehéz is, de jobb kilépni abból a kapcsolatból! Ennél úgy is csak több fájdalmat okoztok egymásnak, ha már nem olyan boldog a kapcsolatotok.
2010. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy talán még haverként megpróbálni..
2010. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!