Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem undorító gumi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem undorító gumi nélkül szexeni olyannal aki nem a párod?

Figyelt kérdés
belegondolva egy idegen testnedvei kerülnek beléd, baktériumai stb
2018. jan. 5. 22:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
29%
Undorkodj csak! Te dolgod!
2018. jan. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
74%
Csak szerintem undorito idegennel szexelni aki nem a parod? Lehet hoy egy szar alak, egy suttyo. Undorito, na ezert nem engedek be akarkit. Mindenfele hulye ideologiaju esetleg BUTA pasival Inkabb konyorgom ne... ahhoz viszont meg kell ismerni...
2018. jan. 6. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Alap, hogy olyannal, akinél nem 110% hogy az elmúlt pár hónapban csak velem szexelt, húzunk gumit.
2018. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!