Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aktus közben mindig kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus közben mindig kicsit lecsúszik a gumi, nem teljesen és időben észrevesszük, visszahúzzuk (a gumi méretével nincs gond szerintem). Ez másoknál is így van vagy mi rontottunk el vmit?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kicsi/vékony a f*szod a gumihoz amit kiválasztottál, esetleg húzd rá jobban.
2010. dec. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 sasna ***** válasza:
nalunk nincs igy.. én a helyetekben használnék pharmatexet is a gumu mellé, ha igy csuszkal.. az nem jó..
2010. dec. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Még valakinek vmi tipp?

2010. dec. 27. 01:49
 4/11 anonim ***** válasza:

nálunk is ez van pedig nem kicsi a farka...

de baj még nem lett belőle le is kopogom:D

2010. dec. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem mondom, h most megnyugodtam, de legalább nem vagyok egyedül. Akkor ti is időnként visszahúzzátok és mehet tovább a dolog?
2010. dec. 30. 00:52
 6/11 sasna ***** válasza:
a pharmatex nem volt jó ötlet? ja, és a naptármódszer.. az mindenképpen..
2010. dec. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát ja... nem mondom hogy nem idegesítő szex közben arra figyelni hogy ne jöjjön le a gumi de ha figyeltek rá hogy ne maradjon benned vagy hogy a vége mindíg kint maradjon akkor nincs baj.
2010. dec. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem volt ilyen problémám, inkább a felhúzás volt nehézkes, mert nagyon szorított, és már fájt...

Azóta meglátogattuk a nőgyógyászt, és a fogamzásgátlóval megoldódtak a gondok...:)


Lehet, hogy önző vagyok, de még mindig jobb a 99,9%-os védekezés, mint hogy ne élvezzem a szexet. Inkább nem mosok zokniban lábat, mert az ugye nem jó, és a lábgomba is könnyebben alakul ki ha zokniban mossuk.:)

2010. dec. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na akkor egy jó tanács.. :)

18 éves lettem novemberben,augusztus vége felé csókolóztam először,akkor is volt az első szex,de ez az eset még szeptemberben történt,ami 2. együttlétünkből..Lecsúszott a gumi,bennem maradt..Amúgy nem ment el a barátom bennem,előbb észrevettük,de biztos ami biztos,elmentem nőgyógyászhoz,felírt egy 72 órás tablettát.Ez óta eltelt kicsit több mint 3 hónap..Azóta kismama vagyok.Mindent megtettünk,hogy ne legyen ez,nem tehettünk róla,de most ez van. :)

Szóval inkább tényleg mellette akkor vagy használjatok olyan hüvelykúpot,vagy gyógyszer,vagy találjatok valami szűkebb gumit.Bár az én barátomnak se vékony,nem is értem,hogy hogy történt.

Ja és persze nem vagyok együtt a sráccal,barátok vagyunk,szerencsére minden anyagim megvan,egyedül lakok és tartom el magam.Csak azért mégse a legjobb "kapcsolatba" született.És a srác se ez miatt hagyott el,nem voltunk együtt,csak összejártunk és persze pont baleset lett belőle.Aztán lehet,hogy pont ez fog minket összehozni,nem tudom.

18L

2010. dec. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Naptárra figyelek és már írattam fel fogamzásgátlót, csak még nem volt aktuális, h elkezdjem. Pharmatexet nem próbáltuk, azóta még nem voltunk együtt.

Köszönöm a válaszokat!

2010. dec. 30. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!