Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazuk lehet a barátnőimnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazuk lehet a barátnőimnek? Tényleg álomvilágban élek.

Figyelt kérdés
A minap szóbakerültek a pasik, amikor dumáltunk a lányokkal. Nekem még nem volt fiúm, de ennek több oka is van. Az első, az az, hogy később érő tipus vagyok, a második pedig az, hogy a környezetemben lévők nagyon bunkók, tudom, ez csúnya szó, de "sültparasztok", a buszon arról beszélnek (hangosan, hogy mindenki hallja) h ki mikor csinálja, meg hogyan...... És én ezt elmondtam a lányoknak is, akik lehordák a fejem, hogy mit képzelek, olyan fiú nincs, aki kedves, művelt és jó iskolába jár. Mert, hogy mi még nem férjet keresünk, az a fontos, hogy a fiú helyes legyen, és nem az, hogy kedves (ezek a fiúk tényleg nem tartják semmire a másikat)..... Jól meg is kaptam a magamét, hogy, hogy merek ilyet mondani, majd felébredek az én kis álomvilágomból, és rájövök mindenre.... szerintetek igazuk van? Eléggé elkeseredtem :( 15/L
2010. jún. 4. 13:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
igazad van,csak ha ezen az úton maradsz még pár évig biztos vagyok benne,hogy sokat fogsz szenvedni sajnos tapasztalat.
2010. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem, nincs igazuk.Ők a társadalom hulladékai. Te vagy az akinek igaza van.Márt mért ne legyen kedves egy fiú? legyen helyes.. helyes vagyok de nap mint nap mondjuk szarrá ütöm a nőm.Helyes vagyok még mindig, de kedves az nem.Üdv 17f;P
2010. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22f ez lemaradt
2010. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
de igen is letezik olyan fiu...csak meg kell talalnod. nekem az a velemenyem,hogy a baratnoid,nagyon odaadjak magukat a fiuknak es nem szamit h az milyen csak legyen nekik eppen valaki. ne hallgass rajuk,tegyed ugy ahogy te jonak lattod!!! es hidd el nekem letezik olyan fiu...az enyem is olyan:)
2010. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
örülök hogy vannak még ilyen lányok és ez pláne a te korosztályodból ritkaság!
2010. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :) Nagyon kedvesek vagytok! Jó lenne, ha az én környezetemben is több értelmesebb ember lenne :)
2010. jún. 4. 13:39
 7/20 anonim ***** válasza:
feltételezem,hogy te vagy a kedves,és maradj is az minnél tovább amíg szívvel lélekkel az tudsz maradni:)
2010. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Elég idióták a "barátnőid":D Úgy tűnik nekik már most elveszett a személyiségük...egyébként teljesen igazad van,miért ne találnál normális pasit?Én fiú vagyok,szóval én a haveri körömből próbálom kizárni ezeket az igazi söpredékeket.Nem hiszem hogy kavarnod kéne az első helyes gyökérrel aki az utadba kerül.Még csak 15 éves,van időd bőven,lehet csak a korból adódik,talán ha idősebbek lesznek kicsit megkomolyodnak(igen,az5% megszokott:D).

Oltsd le rendesen a barátnőidet inkább,hogy milyen kis lotyók:) Fel a fejjel

18F

2010. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
éves vagy* :D
2010. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Dehogy van igazuk, szóval még véletlenül se keseregjél ezen, légy rá inkább büszke, hogy ennyivel érettebb gondolkodású vagy. 28/F
2010. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!