Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért él a barátnőm ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él a barátnőm ennyire egy "álomvilágban"?

Figyelt kérdés

15 évesek vagyunk, és én is lány.

Barátnőm csak 20on felüli srácokkal szeretne kikezdeni, és azt gondolja, hogy majd várnak 1-2 évet, hogy lefektethessék.. De mégis mit akarna egy 20as srác egy 15 éves, éretlen kislánytól? (Barátnőm eléggé éretlen sajnos :S)

Próbáltam már felvilágosítani, hogy nem fognak rá várni, és hogy nyugodtan kikezdhetne fiatalabb srácokkal is, azok legalább nem ejtenék át... De képtelen felfogni..

Ez engem csak annyiban zavar, hogy folyamatosan siránkozik, hogy neki nincs senkije, hogy ő még szűz (nem értem, miért baj..), és hogy milyen jó lenne már egy 20as sráccal lenni...


2009. okt. 4. 15:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Senki nem fog rá két évet várni. :S De lehet, hogy a barátnőd nem véletlenül akar 20 év körüliekkel ismerkedni, hanem el akarja veszíteni a szüzességét...
2009. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem. Sír azért h ő szűz, közben pedig az álma, h a 20 éves srác várjon rá 1-2 évet..?

Hogy miért él álomvilágban? Mert egyszerűen ilyen, és még nem csalódott nagyokat. Összejön majd egy 20 éves csávóval, aki előfordulhat, h nem egy kis szerény figura lesz, és majd rádöbben.

2009. okt. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%

Most megfoglak bántani...

A barátnőd egy ribanc! Ha húszonfelüli pasit akar, akkor legyen neki! Hagyd rá, és ne foglalkozz vele! Legyen csak nyugodtan! Viszont ha utána megy sírni, hogy kiszakadt az óvszer és esetleg terhes, akkor ne segíts neki! Mond csak nyugodtan, hogy megérdemelte! Az ilyen kis krv@ nem éri meg hogy vele foglalkozz! Biztosan lesz másik, normálisabb barátnőd...

2009. okt. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Az első válaszoló vagyok, de nem értek egyet ezzel az utolsóval... Egyébként mindenki szíve joga, hogy ki tetszik neki.
2009. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hmm...érdekes a felállás.A húgom 14 volt,amikor összejött egy 18 éves sráccal.A srác nem egy szelíd nebánts virág,hanem bőven látszik róla,h nem egy nőt fektetett már kétvállra.Mégis a húgommal más.Már 10 hónapja együtt vannak,és eddig még nem feküdtek le.Persze lehetne azt mondani,h lefeküdtek,csak eltitkolta,de tudom nekem elmondaná.Szóval lehet találni olyan majd 19évest,aki nem akarja egyből kétvállra fektetni.Persze a húgom nem hisztizik,h még szűz:)

Amúgy nem tudsz mit csinálni,az átlag húszéves tényleg nem csak a kezét akarja fogni.A barátnőd meg ha egyszer belekóstol a jóba nem akarja majd abbahagyni.Szóval szerintem ne akadj ki ezen,ne akard megvédeni a hülyeségeitől,hadd csinálja.Csak amikor nagyon szüksége lesz rá,a csalódás idején állj ki mellette,és segíts neki érzelmileg.Reméljük,helyrebillen az agya.

2009. okt. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt az oldalt.
2009. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
nyugi, ugyanúgy átbaszná egy fiatalabb is, legalábbis én egy ilyen idiótával azt tenném már poénból is.
2009. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

20 vagyok.

Tegnap egy csomó csajjal dumáltam a főtéren, és hát... le sem szartak, pedig 14-15 volt mind, és vagy 7 csaj volt ott.

Most akkor ki a hülye?

2009. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Páran elég szép szavakkal illették a barátnőmet, és hogy haggyam majd magára.. Hát ezt nem fogom tenni, mert ő a BARÁTNŐM...

2009. okt. 4. 18:19
 10/17 kolosszus22 ***** válasza:

Barátnőd kissé lökött, sebaj előbb-utóbb pofára esik, aztán majd visszaereszkedik a földre. Egy 15 évessel 99%, hogy nem kezdenék ki, csak valami nagyon szélsőséges esetben.

22/F

2009. okt. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!