Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma találkozunk, de nem történh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma találkozunk, de nem történhet semmi, ugyanis megjött. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Életem szerelmével ma találkozunk hosszú idő után. Olyan tűz van köztünk, ami elképesztő. Biztosan lenne szex, ha nem lenne pont ma a menstruációm 5. napja. Ilyenkor sajnos még vérezgetek, és félek, hogy esetleg behatolásnál elkezdek vérezni. Azt hittem, hogy majd pont jól jön ki, talira elmúlik, de nem. Legközelebb február végén találkozunk. Addig csak gondolatban szeretkezünk. Mit csináljunk? Előadjam neki ezt?

2018. jan. 6. 08:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Ezzel együtt is nő vagy. Ha tetszik neki ha nem. Mond meg neki hogy most nem lesz semmi.
2018. jan. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze mond el neki, hogy ez van. Lehet ot nem zavarja a mensid. Vagy mas modon is szerezhetsz neki oromet :))
2018. jan. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Vegyél egy Soft tampont.Arra való.5. napin amúgy sem olyan erős már.Lehet nem is zavarja.Beszéljétek meg.
2018. jan. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom ki hogy van vele, de én menstruációkor is szeretek szexelni. Finomabban kell csinálni, viszont jobban csúszik. ☺


UI: Srácok, a priviket be kéne fejezni, nekem is farkam van! 🙌

2018. jan. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
És mi a gond? Magatok alá tesztek egy törülközőt, hogy ne a lepedő legyen véres.Szerintem no para, ha be vagytok indulva, egy kis vérezgetés nem kell, hogy megakadályozzon. Gumit mindenképp használjatok, mert ilyenkor fogékonyabb vagy a fertőzésekre. Előtte-utána lezuhanyoztok és kész. Nem olyan nagy dráma ez. ; )
2018. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

Első gondolat: Ez szopás, lesz.

Második: Ilyenkor zuhany, tampon, és én még nyalakodni is szoktam, ha engedik...

Mostanában nem engedik.

F.

2018. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok, hogy problémát jelent a kommunikáció és a dolgok megoldása?
2018. jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
A szád nem vérzik ;)
2018. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
#7 ez még egy nagyon rózsaszínködös kapcsolat lehet. Valószínűleg mindent elsöprő szerelem van, de mély, bizalmas viszony még nincs. Talán nem beszéltek még arról, ki hogyan viszonyul a menstruáció alatti szexhez. Talán gátlásos emberekről van szó. Talán a lányba azt nevelték, hogy tisztességes nő nem szexel, de még csak nem is kívánja a szexet menzesz alatt. Kérdező, tényleg ne ess kétségbe. Szabad szexelni a menzesz alatt, csak oda kell figyelni a higiéniára. Ha nagyon idegenkedtek a hüvelyi behatolástól, van a pasidnak 10 ujja, neked meg egy csiklód. (A nyelvét nem ajánlom, mert az már tényleg perverz) Neked is van 10 ujjad, egy szád, nyelved, meg popsilukad. Úgyhogy a "nem lehet semmi" elég drámai túlzás.
2018. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor állítólag lehet fürdőkádban is, akkor nem lesz véres semmi.
2018. jan. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!