Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy történhet ilyen? XD...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történhet ilyen? XD Nekem annyira tetszik ez a férfi, mint még soha senki.

Figyelt kérdés

Barátnőm bemutatott a hétvégén néhány barátjának, volt köztük egy pasi, megpillantottam, azt hittem a szívem megáll. Komolyan, elakadt a lélegzetem. Mint valami 16 éves, tiszta ideg voltam előtte. Helyes, vonzó, sportos, nem az a tipikus plakátokon mutogatott típus egyébként, de árad belőle a férfierő, és van benne valami plusz amit én keresek, és ami ritka mint a fehér holló egy férfiben. A szemébe néztem, és elvesztem, az övé volt a szívem. Azonnal tudtam, ő KELL, de nagyon. Persze gyorsan és diszkréten kiszedtem mindent a barátnőmből, aki mosolygott, de aztán mondta hogy amúgy van barátnője, szóval kénytelen vagyok várni vagy elfelejteni.

Mondjuk, meglepett volna ha nincs barátnője, de azért elszontyolodtam. Gondoltam, a barátnője biztos valami nagyon jól kinéző, céltudatos, ízig-vérig nő, akivel aligha versenyezhetek. Aha...

Menet közben csatlakozott hozzánk a barátnője, és kétszer kellett ránéznem, hogy egyszer észrevegyem, annyira nem hittem volna, hogy az a lány ott a barátnője. Csak akkor fogtam fel, mikor gyors csókot váltottak. Elvileg 22, de nagyon maximum 18-nak tűnik. Furin öltözik (mindene túlméretezett vagy cafatokra szaggatott) a haja az valami borzalmas színű (foltosra festette otthon valami olcsó festékkel), piercingek a szemöldökében, orrában, ízléstelen smink (sötét szemek, élénk rúzs). És még mondta, sose tenne tetkót vagy fültágítót, vagy fülbevalót. Mintha az bármi furcsát is hozzátenne a megjelenéséhez.

A szemem majd kiugrott, de komolyan, hogy ez a férfi egy ilyen nővel jár együtt. Vagy a helyes kifejezés: Égeti magát. Azt hinné az ember, ez a nőtípus nem ilyen férfit keres, de azt meg végképp nem értem, hogy egy ilyen férfi mit eszik ezen a lányon. Kérdeztem a barátnőmet, ezt hogy?! Mióta vannak együtt, hogy jöttek össze? Hát, nem szolgált sok információval, de több mint 1 éve járnak és elvileg a srác nagyon szerelmes belé. Hát, ha ez a lány egy ilyen pasit fogott magának, akkor elméletileg nekem is bárkit össze kell tudnom szedni. XD

Amúgy, a barátnőcske elég gyorsan levágta, hogy a barátjára ácsingózok, és onnantól kezdve szikrát szórt a szeme, ha csak rám nézett. :D Viszont, ciki nekem is meg neki is, a barátnőm elárulta, hogy egyszer mikor kimentem a toalettre, mondta a barátjának, hogy bejön nekem, és hogy ez neki nem tetszik. Elvileg a többiek mondták hogy nem hiszik, meg ilyenek, de a lánynak feltűnt hogy a barátnőm mélyen hallgat,ezért nekiszegezte a kérdést, ismerje be, szerinte bejön-e a barátja nekem, vagy nem, nem szégyellni való dolog, és a barátnőm kelletlenül, de azt mondta nekik, lehet. Ők is a barátai, nem akart hazudni. Hát, jó tudni hogy erre mentem vissza. XD De ilyet is ki csinál amúgy?! XD

Mondom. Ha egy ilyen nőnek is ilyen pasi jut, akkor olyan válogatós lehetek, amennyire csak akarok.

Bejelöltem amúgy ismerősnek a férfit, de nem jelölt vissza, ellenben nem sokkal utána a barátnője jelölt be, őt meg én nem igazoltam vissza. 100% biztos vagyok benne, a férfi visszaigazolt volna, viszont elmondta a barátnőjének aki féltékeny és ezért nem. Mondjuk, van is oka féltékenykedni. :D Ha én nem is, más simán lenyúlja a pasit, egy ilyen nő mellől nem nehéz. :D Ahogy kinéz... Ahogy öltözik, sminkel, ahogy a haját hordja... Borzalom. :D

Nem hiszem el amúgy... Nekem az a férfi NAGYON kellene, és ami miatt nincs (egyelőre) esélyem, az egy ilyen alteres nőci. Meg ő is, a férfi, ahogy bánik vele, pátyolgatja... MIÉRT?? Kérdem én. Egy ilyen férfinek tuti nincs gondja nők terén, válogathat valamennyire. És pont ez a rút kiskacsa ekkora mázlis? XD Ilyen nincs.


2017. jún. 3. 02:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert szereti, és nem olyan felszínes pitsa, mint te​. Szánalmas vagy.
2017. jún. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És ez miért van a felnőtt kategóeiában? Ikszdé. Talán azért van azzal a "rút kiskacsával" mert értelmes, intelligens NŐ nem úgy mint Te kedves kérdezős. Süt a szavaidból, hogy egy buta liba vagy. Bármelyik férfi csak megdugna aztán dobna mint egy elhasználódott zoknit.. vagy kotont. :D Ilyen egysejtű eukariótákkal igazi férfiak nem foglalkoznak édes.. ;)
2017. jún. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem miért kell ilyen rosszindulatúan beszélned a csajról? Ha a pasi szereti neked mi közöd hozzá? Persze, hogy feltekeny a csaj, ha a pasija után ácsingózol ezek szerint elég feltűnőn meg még be is jelölöd, holott tudod hogy foglalt. Lehetne bombajó csaj is, azért akkor is rosszul esne neki, hogy más le akarja nyúlni a pasiját. Hadd "égesse magát" azzal a csajjal, ha egyszer őt szereti. Semmi garancia nincs rá, hogy összejönne veled, ha szingli lenne, csak mert neked nagyon kell. Van ilyen, hogy látszólag bem illik össze egy pár, de mégis működik a dolog. Fogadd el és keress magadnak egy másik pasit. Azzal hogy borzalmasnak nevezed a csajt, meg elkönyveled hogy úgyis lenyúlja valaki a pasiját nem mondhatnám, hogy nagyon együtt tudnék érezni veled, amiért nem dobja a pasi a barátnőjét csak miattad.
2017. jún. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2017. jún. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A 4-es kérdést nem én írtam. És nem is hasonlít arra az írásom.
2017. jún. 3. 03:05
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen, a "c"-betűid egészen máshogy görbülnek.
2017. jún. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Más a történetünk... Teljesen. Vakagy. És ő ékezet nélkül ír mobilról.
2017. jún. 3. 10:00
 8/10 anonim ***** válasza:

4-es


Miután elolvastam ezt a kisregényt, azonnal elkezdtem keresni azt a kérdést amit bemásoltál, mert nekem is ugggyyan ez ugrott be!

Na akkor szerintem nem véletlen...


Kérdező, vagy nagyon unatkozol és sztorikat kreálsz a sok komment érdekében, vagy pedig nagyon rossz kategóriába írtál. (Tini párkapcs lejjebb van.)


Ha neadjisten mégis igaz a történet, nagyon felszínes és sz@&#rkeverő vagy ha te ezt élvezed hogy a srác bnője féltékeny és csak azért is csinálod a feszkót. Állj le. Ilyen stílussal és nyomulással én még lehet meg is téptelek volna a csaj helyében... ;)


N27

2017. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy, egy kanyit nem adnék a bőrödért. Kíméljen meg mindenkit az élet az ilyen gondolkodású nőktől, mint te.

Jó, jó, tudom, én nem számítok jó pasinak, az én véleményem a szemedben nem számít. Bármennyire is szeretnélek megsérteni, az nekem nem fog sikerülni. Túl nagy az önbizalmad és túl felszínes vagy.

2017. jún. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ebben a sztoriban egyetlen égő dolog van, méghozzá te. A gyomrom felfordul tőled, olyan ocsmány vagy, hallod :D

Bottal se piszkálmálak.

2017. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!