Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves férfi vagy és eldöntöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves férfi vagy és eldöntötted, hogy pár évig csak kalandozol. Akkor is így van, ha találsz egy szimpatikus lányt?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam egy pasival, megbeszéltük, hogy csak szex. De nagyon jól éreztük magunkat, sok közös van bennünk. Egyszer azt is mondta, hogy lehet több is lesz ebből? De én nem akarom beleélni magam, mert azt mondta az elején, hogy most kb 2 évig nem akar kapcsolatot. Attól még lehet ebből kapcsolat is, vagy ilyenkor határozottan kiálltok a döntésetek mellett? :D

2018. jan. 7. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Találgathatok? Tinder?


Amúgy nyilván ha jön a szerelem, akkor sutba vágja az elveit, bár ez alól is van kivétel.

2018. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj.
2018. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Nem, egy barátnőmön keresztül ismerem.

Köszi, akkor végülis lehet :)

2018. jan. 7. 11:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem egy makacs disznó, akkor lehet ebből kapcsolat.
2018. jan. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Iyen emberrel temesd el a gondolatot is.


Olyan nincs, hogy én x évig kalandozom, aztán komolyan veszem... Vagy ilyen vagyok, vagy olyan.


Ez olyan, mint a "majd jövő hétfőtől diéta", amit aztán a kutya nem tud tartani soha. Jön az első nehézség és feladja.

2018. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te is csak dugásra kellesz neki.
2018. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Tegnap találkoztam egy pasival, megbeszéltük, hogy csak szex."

Szeretem ezt az oldalt. Mindig megcáfol, amikor azt hiszem, hogy ennél már nincs lejjebb.

2018. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De hogy a kérdésre válaszoljak;

21 éves koromban minden kapcsolatnak úgy indultam neki, hogy remélem, végre megtaláltam az igazit. Hamar lecsengett persze mindegyik, de a szándék legalább megvolt bennem, és tettem is érte.

És ez a kulcsmondat: tettem is érte. Ugyanis mint az életeben mindent, ezt is tanulni kell. Viszont ha eleve úgy indulok neki, hogy csak kalandozok, a büdös életben nem fogom megismerni, megtanulni a csajok lelkivilágát, gondolkodásmódját. Ha pedig nem tanulom meg, nem tudok közel kerülni a szívükhöz, nem tudom elhitetni velük, hogy rám és csakis rám van szükségük. Nem leszek szerethető partner, és nem tudják magukat mellettem igazi nőnek érezni.

Nekem közel 50 felejthető kapcsolatba és egy elrontott házasságomba került megtalálni azt a nőt, aki mellett élni maga gyönyör. (Még ha néhanap pokolba kívánjuk is egymást.)

59F

2018. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!