Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Van vagy volt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van vagy volt olyan férfi ismerősötök, aki kifejezetten szimpatikus, mint barát, de összejönni biztosan nem akarnátok vele?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor szerintetek mi az, ami "hiányzik belőle"? Hol a határ a "szimpatikus" és a "vonzó" között?

2017. szept. 19. 17:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sok.
2017. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Lehet az életvitelben ütközés, vagy akár emlékeztetheted egy exre, vagy csak már a barátság értékére való tekintettel sem, nem akar elveszíteni, mint embert, ha esetleg még sem jön össze más szinten a kapcsolat, viszont így működik, és nem kockáztat. De nyílván van valami akadály, ami miatt a kölcsönös vonzalom megreked baráti szinten. Mert ha egyiknek sincs kapcsolata és minden klapp, akkor nincs barátság férfi és nő között.
2017. szept. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
13%
Hé haver,figyelj!Azt nem tudják megmondani.Ezt hívják szikrának,így mondták nők nekem.A lányok nem tudom.Lehet hogy ők fiút keresnek?:D.Tudod ismered:leány kollégium férfi kisegítőt keres.Reménykedsz mi?Mindig az kell amit nem tudsz megkapni,na majd rájössz.Egy F
2017. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#3

Hülye. Semmi személyes szál nincsen, általánosságban tettem fel a kérdést. A gúnyos megjegyzéseidet pedig bátran megtarthatod magadnak. OK?

2017. szept. 19. 17:51
 5/18 anonim ***** válasza:
#3 Bocs nem bírtam magammal:D Mivel ismerem a dolgot azért írtam.Reméltem tudsz a sorok között olvasni.
2017. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
#5 Ezt a szikrás dolgot őszintén egy rapid randin egy nő mondta nekem,ennél jobbat nem tudok.
2017. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#5

Ismerheted, akkor sem arról van szó, amit írsz.

2017. szept. 19. 18:06
 8/18 anonim ***** válasza:
#7 Akkor sok mint ahogy az #1-es írta.Próbáld ezt megfordítani ahogy egy nő ismerősödre gondolsz.
2017. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Volt ilyen több fiú haver is,akikkel nagyon jól elvoltam,szimpik voltak és viccesek,de túl gyerekesek avagy semmi céltudatosságuk nem volt. Az együtt töltött idő kellemes volt,de tervezni,életvitelszerűen együtt lenni velük nem tudtam volna.
2017. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Elég "férfias" szakmám van, ezért többségben férfiakkal telik a napom és mindig rájövök, hogy miért a barátom a barátom :D

Sokukkal jóban vagyok nyilván, de mindegyikükről tudok valamit, ami miatt nagyon nem. Mikor még egyedülálló voltam, néhányukkal kavartam, de különböző okok miatt nem lett semmi komoly. Példának mondjuk, hogy egyikük körül volt metélve, egy másikuknak NAGYON béna tetkói voltakm, amiket nem bánt meg, korpás szakáll, önellátás teljes hiánya...sok minden lehet gáz, párkapcsolati tekintetben. Ettől függetlenül csípem az említett urakat kifejezetten.

20L

2017. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!