Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányadik közös karácsonyotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik közös karácsonyotok volt mikor már 24én is együtt ünnepeltetek?

Figyelt kérdés

mióta voltatok ekkor együtt ?

Nálam a karácsony (dec 24 este ) a családról szól és ide nem szokás felénk párt hozni amíg csak randipartner az illető. 24 éves koromig a szüleimmel voltam ezen az estén, csak azután kezdtünk el a párommal (mostmár férjemmel ) külön ünnepelni kettesben.


Természetesen nem azt mondom h aki máshogy csinálja az rossz, csak felmerült bennem a kérdés, mert néhány ismerősöm meséli, h együtt vannak szenteste és végig látogatják a családot még aznap este,pedig par hónapos a kapcsolat és gyakran a következő karácsonykor már mas párjuk van


2018. jan. 8. 08:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Második.
2018. jan. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mikor már együtt laktunk. A harmadik karácsony volt egyébként
2018. jan. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Második

December első felében jöttünk össze, azt még külön töltöttük, de a másodiknál már együtt éltünk és gyerekünk is volt

2018. jan. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Augusztusban jöttünk össze.Decemberben még külön éltünk, egymástól és szülőktől is, együtt töltöttük az ünnepet, mindkettőnk családjánál voltunk.

Ez volt a harmadik.

32f 40n

2018. jan. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Több lesz, mint három. Sőt, a harmadikon legutóbb még a 25.-ét is külön töltöttük, nem csak a Szentestét :(
2018. jan. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
második. azóta ez a 4. karácsonyunk volt együtt, de januárban jöttünk össze, szóval most 5 éve hogy együtt vagyunk.
2018. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi is külön töltjük a karácsonyt, mert mi is így gondoljuk, hogy amíg otthon lakunk, addig legalábbis a 24.-e a családé, aztán a többi napon már lehetnénk együtt, csak mivel nem lakunk a legközelebb egymáshoz (80-90 km), inkább úgy oldjuk meg, hogy karácsony előtt és után vagyunk együtt, nem kívánja egyikünk sem a másiktól, hogy karácsonykor utazgasson, átszálljon, stb. Ez volt a 3. karácsonyunk, az idei még rejtély de reméljük, az 5. karácsonyunkon már mindenképpen együtt leszünk :)
2018. jan. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az első, de először a családdal ünnepeltünk külön, majd utána este találkoztunk.
2018. jan. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz közös karácsonyon?

Igazi kettesben karácsonyozás, rokonok nélkül, valószínűleg akkor lesz, ha majd összeházasodunk.

Egyébként, mióta együtt vagyunk, a legelejétől vagyunk együtt (is) ünnepekkor. Párom családja messze lakik, ő amúgy se ment volna haza, így a szentestét minden évben nálunk töltötte, amíg nem éltünk együtt.

Most már együtt élünk, az előző karácsony úgy telt, hogy félig kettesben voltunk, ebéd, fadíszítés, stb., este meg az én családomnál vacsoráztunk.

(Fő oka ennek, hogy az én anyám is olyan, hogy a családdal - velük - kell tölteni a szentestét, ha már ők a családom.)

Ha párom családja nem élne ilyen messze, akkor hozzájuk is tuti benéztünk volna. :)


Egyébként biztosan lesz olyan, hogy teljesen külön töltjük az ünnepet, pl. ha ő hazautazik, én meg valamiért nem tudom elkísérni. Előfordul. :)

2018. jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Noblesse Oblige ***** válasza:

Második.

Első karácsony előtt jöttünk össze egy hónappal. Akkor csak bemutatott a családjának másnap + én is az én családomnak.

A második karácsonyunktól felváltva vagyunk egyik vagy a másik családjánál.

Talán az idei lesz a kivétel mert megfogadtam, inkább itthon ünnepelek. Utána megyünk rokonokhoz. Ez volt a 7. közös ünnepünk.

2018. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!