Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan számítsuk egy párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan számítsuk egy párkapcsolat kezdetét? Meg kellene beszélni valahogyan, hogy akkor ez van vagy sem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok érintett, mert jó most minden szingliként. Viszont nem volt még kapcsolatom. Volt olyan, hogy szerettem volna járni egy csajjal, de aztán kiderült, hogy mással összejött és én csak ilyen pasiból lévő barátnő voltam. De nemrég olyanban is volt részem, hogy nem akartam egy csajtól semmit sem, csak kétszer találkoztam vele (segítettem neki angolozni), aztán harmadszor jön nagy boldogan, hogy ő be fog mutatni a szüleinek a hétvégén. És ha randik nélkül ilyen szeszélyek vannak, akkor randikkor is mikor tudhatjuk, hogy együtt vagyunk-e vagy sem? 19/f

2018. jan. 3. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akinek van minimális érzelmi intelligenciája, az tisztában van vele, hogy a másik ember hogy viszonyul hozzá. Tehát egy kapcsolat akkor kapcsolat, mikor mindkét fél úgy tekint rá. Ez optimális esetben magától értetődő dolog. Ahol nem az, ott meg egy szimpla "lennél a barátnőm?" kérdéssel könnyen kiküszöbölhető a probléma.
2018. jan. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az egyes kivéve ezt a "lennél a barátnőm?" dolgot, ez nevetséges. Ilyen a valóságba nincs épeszű emberek között.
2018. jan. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Leültök megbeszélitek a kettőtök közti helyzetet. S ha arra juttok, ez már több, mint szimpla barátság és járnátok a másikkal, akkor onnantól.

Viszont általánosságban magától értetődik mindkét fél számára.

2018. jan. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell magától értetődőnek lennie, legalábbis én nem akarom, hogy a kérdező emiatt ne merjen vagy ne akarjon kommunikálni.


Kérdező: egyszerű: beszélni kell róla. A kapcsolat bármelyik szakaszában, még az ismerkedés során is lehet, sőt kell is beszélni arról, hogy akkor ez most mi köztetek, hova tart, mit jelent. Így egy lapon lesztek, mindenkinek egyértelművé válik minden. Egy párkapcsolatban ez az egyik legfontosabb: egyszerűen, őszintén, egyértelműen kommunikálni.

2018. jan. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak rákérdeztem, hogy akkor mi most hogy vagyunk, és megbeszéltük, azóta tekintem, hogy együtt vagyunk.
2018. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!